WPML_EXPORT - en to sk translation catalogue (748 entries)

en:  The regulation will take effect after a two-year transition period and, unlike a Directive it does not require any enabling legislation to be passed by government; meaning it will be in force May 2018.
sk:  GDPR bol schválený Európskym parlamentom v apríli 2016. Toto nariadenie vstúpilo do platnosti po dvojročnom prechodnom období a na rozdiel od smernice nevyžaduje, aby vláda schválila akúkoľvek legislatívu umožňujúcu povolenie, čo znamená, že vstúpi do platnosti 25. mája 2018.

en:  of your WordPress site.
sk:  vašej stránky WordPress.

en: %1$s installed and activated successfully.
sk: %1$s bolo úspešne nainštalované a aktivované.

en: %1$s installed successfully.
sk: %1$s úspešne nainštalované.

en: %s gathers data entered by users in forms
sk: %s zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: %s is required.
sk: %s je povinné.

en: 1. Make a backup
sk: 1. Urobte zálohu

en: 1. Place %s shortcode on your existing Privacy Policy page to add an accept button.%s2. Select Privacy Policy page below, so users can be redirected there to give their consent.
sk: 1. Umiestnite skrátený kód %s na svoju existujúcu stránku Zásad ochrany osobných údajov a pridajte tlačidlo prijať.%s2. Nižšie vyberte stránku Zásady ochrany osobných údajov, kam budú presmerovaní používatelia, aby mohli vyjadriť svoj súhlas.

en: 1. Place %s shortcode on your existing Terms and Conditions page to add an accept button.%s2. Select Terms and Conditions page below, so users can be redirected there to give their consent.
sk: 1. Umiestnite skrátený kód %s na svoju existujúcu stránku Zmluvných podmienok a pridajte tlačidlo prijatia.%s2. Vyberte stránku Zmluvné podmienky nižšie, aby tam mohli byť používatelia presmerovaní, aby vyjadrili svoj súhlas.

en: 2. Select which data to encrypt
sk: 2. Vyberte, ktoré údaje sa majú šifrovať

en: 3. (Optionally) Select 'automatically encrypt new data' for continuous encryption of all incoming data
sk: 3. (Voliteľne) Na nepretržité šifrovanie všetkých prichádzajúcich údajov vyberte možnosť „automaticky šifrovať nové údaje“.

en: 4. Click 'Save changes'
sk: 4. Kliknite na „Uložiť zmeny“

en: 5. (Optionally) Click 'Encrypt selected' to encrypt all current data which has not been yet encrypted
sk: 5. (Voliteľne) Kliknutím na „Zašifrovať vybraté“ zašifrujete všetky aktuálne údaje, ktoré ešte neboli zašifrované

en: <h3>Please navigate to <a href='%s'>Service Manager</a> tab to see all detected cookies.</h3>
sk: <h3> Ak chcete zobraziť všetky zistené súbory cookie, prejdite na kartu <a href='%s'> Správca služieb </a>. </h3>

en: <i>Advertising</i> label
sk: <i> Reklama </i> štítky

en: <i>Analytics</i> label
sk: <i> Analytics </i> štítky

en: <i>Block all</i> label
sk: <i> Blokovať všetky </i> štítky

en: <i>Essentials</i> label
sk: <i> Essentials </i> štítky

en: <i>Functionality</i> label
sk: <i> Funkčnosť </i> štítky

en: <i>Set this on Akismet Plugin %s </i>
sk: <i>Nastavte v Akismet Plugin %s</i>

en: <i>This website will</i> label
sk: <i> Táto webová stránka </i> štítky

en: <i>This website won't</i> label
sk: <i> Táto webová stránka nebude </i> štítky

en: <strong>ERROR</strong>: Please consent to storage of your data
sk: <strong> ERROR </ strong>: Súhlaste s ukladaním údajov

en: ARForms gathers data entered by users in forms
sk: ARForms zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: Accept
sk: Prijať

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate %2$s
sk: Aktivujte %2$s

en: Active
sk: Aktívne

en: Active Tab
sk: Aktívna Karta

en: Add New
sk: Pridať nové

en: Add New Service
sk: Pridať novú službu

en: Additional settings
sk: Ďalšie nastavenia

en: Admin email to send new request notifications to
sk: E-mail správcu, na ktorý sa majú odosielať upozornenia na nové žiadosti

en: Advanced Cookies Settings
sk: Rozšírené nastavenia súborov cookie

en: Advanced cookie groups popup header content
sk: Obsah kontextovej hlavičky rozšírených skupín súborov cookie

en: Advanced cookie popup 'save & close' button label (leave empty for default)
sk: Menovka tlačidla „uložiť a zavrieť“ kontextového vyskakovacieho okna súboru cookie (pre predvolené nastavenie ponechajte prázdne)

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advertising
sk: Reklamná

en: Age Verification
sk: Overenie veku

en: Age popup content
sk: Obsah kontextového okna veku

en: Age verification
sk: Overenie veku

en: Age verification popup
sk: Vyskakovacie okno na overenie veku

en: Akismet process data from user's comments
sk: Akismet spracováva údaje z komentárov používateľov

en: All Services
sk: Všetky služby

en: All installations have been completed.
sk: Všetky inštalácie boli dokončené.

en: All our busy bees are back with these results:
sk: Všetky naše aktívne včely sú s týmito výsledkami späť:

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
sk: Všetky doplnky boli úspešne nainštalované a aktivované. %1$s

en: Always display cookie popup
sk: Vždy zobraziť kontextové okno pre súboty cookie

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
sk: Pri inštalácii %1$s sa vyskytla chyba: <strong>%2$s</strong> .

en: Anonymous
sk: Anonym

en: Any
sk: akýkoľvek

en: Any questions?
sk: Nejaké otázky?

en: Apas Black
sk: Apas čierna

en: Apas Blue
sk: Apas modrá

en: Apas White
sk: Apas biela

en: April
sk: Apríl

en: Are you sure you want to retry failed scans?
sk: Naozaj chcete zopakovať zlyhané kontroly?

en: Automatically add consent boxes for various forms on your website.
sk: Automaticky pridávať pole pre súhlas s rôznymi formulármi na Vašom webe.

en: Automatically decrypt all data on the fly (if you have anything encrypted, this is recommended)
sk: Automaticky dešifrovať všetky údaje za chodu (ak máte niečo zašifrované, odporúča sa to)

en: Automatically encrypt new data
sk: Automaticky šifrovať nové údaje

en: Automatically forget users who confirmed their mail
sk: Automaticky zabudnúť na používateľov, ktorí svoju poštu potvrdili

en: Automatically send data to all users on their request
sk: Automaticky odosielať údaje všetkým používateľom na ich žiadosť

en: Automatically send email about data removal to users who confirmed their email
sk: Automaticky odoslať e-mail o odstránení údajov používateľom, ktorí potvrdili svoj e-mail

en: Automatically send email about unsubscription to users who confirmed their email
sk: Automaticky posielať správy o odhlásení používateľom, ktorí potvrdili svoj e-mail

en: Automatically unsubscribe users who confirmed their mail
sk: Automaticky odhláste používateľov, ktorí potvrdili svoju poštu

en: Available Shortcodes
sk: K dispozícii krátke kódy

en: Available version:
sk: Dostupná verzia:

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Background image
sk: Obrázok pozadia

en: Below, you can browse services which collects your personal data on this website. Check services you wish to be forgotten by. This will send a request to the website admin. You will be notified by email once this is done.
sk: Nižšie môžete prehľadávať služby, ktoré zhromažďujú vaše osobné údaje na tejto webovej stránke. Skontrolujte služby, na ktoré chcete zabudnúť. Toto pošle žiadosť administrátorovi webových stránok. Po dokončení tohto kroku vás budeme informovať e-mailom.

en: Below, you can browse services which collects your personal data on this website. Check services you wish to be forgotten by. This will send a request to the website admin. You will be notified by email once this is done."
sk: Nižšie môžete prehľadávať služby, ktoré zhromažďujú vaše osobné údaje na tejto webovej stránke. Skontrolujte služby, na ktoré chcete zabudnúť. Toto pošle žiadosť administrátorovi webových stránok. Po dokončení tohto kroku vás budeme informovať e-mailom. \"

en: Below, you can browse services which sign up users to newsletters. Check services which newsletters you wish to be unsubscribed from. The subscription will stop immediately.
sk: Nižšie môžete prezerať služby, ktoré zaregistrujú používateľov do bulletinov. Skontrolujte služby, od ktorých spravodajcov chcete odhlásiť. Predplatné sa ihneď zastaví.

en: Below, you can request for your personal data that's collected by this website sent to you in an email.
sk: Nižšie môžete požiadať, aby vaše osobné údaje zhromaždené na tejto webovej stránke boli odoslané prostredníctvom e-mailu.

en: Below, you can send a request to have your data rectified by  the website admin. Enter what you would like to be rectified. You will be notified by email once this is done.
sk: Nižšie môžete odoslať žiadosť o opravu údajov administrátorom webových stránok. Zadajte, čo chcete opraviť. Ak sa to stane, budete oboznámení s e-mailom.

en: Block all
sk: Zablokovať všetko

en: Block selected/all cookies until user consents
sk: Blokovať vybrané/všetky súbory cookie, kým používateľ neuznáva súhlas

en: Blue Cupcake
sk: Modrý muffin

en: Blue Shortbread
sk: Modré pečivo

en: Blue Velvet
sk: Modrý zamat

en: Blueberry with Orange
sk: Čučoriedka s pomarančom

en: Bottom Center
sk: Dole vpravo

en: Bottom Left
sk: Dole vľavo

en: Bottom Right
sk: Внизу справа

en: Bottom left
sk: Dole vľavo

en: Bottom panel
sk: Spodný panel

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Box shape
sk: Tvar krabice

en: Box style
sk: Box štýl

en: Browse user requests for data access/deletion and set custom email notifications.
sk: Prechádzať žiadosť užívateľov o prístup k dátam / o odstránenie dát a nastaviť vlastné emailové upozornenia.

en: BuddyPress gathers users activity in profile pages and groups
sk: BuddyPress zhromažďuje aktivitu užívateľov na stránke profilov a skupinách

en: Button background color
sk: Farba pozadia tlačidla

en: Button border color
sk: Farba ohraničenia tlačidla

en: Button settings by
sk: Nastavenie tlačidiel pomocou

en: Button shape
sk: Tvar tlačidla

en: Button size
sk: Veľkosť tlačidla

en: Button text color
sk: Farba textu tlačidla

en: Buttons labels
sk: Štítky tlačidiel

en: Buttons styles
sk: Štýly tlačidiel

en: Caldera Forms gathers data entered by users in forms
sk: Caldera Forms zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: Can be blocked
sk: Môže byť blokovaná

en: Can be blocked?
sk: Dá sa zablokovať?

en: Center Left
sk: Stred vľavo

en: Center Right
sk: Stred vpravo

en: Change Settings
sk: Zmeniť nastavenia

en: Check currently activated plugins for GDPR compliance.
sk: Majte prehľad o aktívnych pluginoch a ich kompatibilite s GDPR.

en: Check if user is from California
sk: Skontrolujte, či používateľ pochádza z Kalifornie

en: Check if user is from European Union
sk: Skontrolujte, či používateľ pochádza z Európskej únie

en: Chocolate Matcha
sk: Čokoládová matcha

en: Choose default level of new cookies
sk: Vyberte predvolenú úroveň nových súborov cookie

en: Choose how often cookie scans should be performed
sk: Vyberte, ako často sa majú vykonávať kontroly súborov cookie

en: Classic
sk: Klasické

en: Classic Dark
sk: Klasický Tmavý

en: Classic Light
sk: Klasický Svetlý

en: Classic createIT
sk: Klasické vytvorenie IT

en: Click here to create
sk: Kliknutím sem vytvoríte

en: Close
sk: Zavrieť

en: Collect user emails from services
sk: Vyberte služby, ktorých sa únik dát týka

en: Collected data for user: %s
sk: Zhromaždené údaje pre užívateľa: %s

en: Collects user data
sk: Zhromažďuje užívateľské dáta

en: Compact Dark Blue
sk: Kompaktná tmavomodrá

en: Compact Green
sk: Kompaktná zelená

en: Compact Light Blue
sk: Kompaktná svetlomodrá

en: Compatibility
sk: Kompatibilita

en: Compatible with Ultimate GDPR & CCPA
sk: Kompatibilné s Ultimate GDPR & CCPA

en: Consent
sk: Súhlas

en: Consent is mandatory to proceed
sk: Pre pokračovanie je povinný súhlas

en: Consent is missing
sk: Chýba súhlas

en: Consent is required
sk: Vyžadovaný súhlas

en: Contact DPO
sk: Obráťte sa na DPO

en: Contact Form 7 gathers data entered by users in forms
sk: Contact Form 7 zhromažďuje údaje zadané užívateľom do formulárov

en: Contact Form CFDB7 gathers data entered by users in Contact Form 7
sk: Contact Form CFDB7 zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov Contact Form 7

en: Convert the following text to Privacy Policy link in all services templates, eg. 'Privacy Policy'
sk: Preveďte nasledujúci text na odkaz Zásady ochrany osobných údajov vo všetkých šablónach služieb, napr. 'Zásady ochrany osobných údajov'

en: Convert the following text to Terms and Conditions link in all services templates, eg. 'Terms and Conditions'
sk: Preveďte nasledujúci text na odkaz Podmienky používania vo všetkých šablónach služieb, napr. 'Podmienky'

en: Cookie Box Settings
sk: Okno s nastavením cookie

en: Cookie Consent
sk: Súhlas s používaním súborov cookie

en: Cookie Popup Link:
sk: Obsah upozorňujúci na súbor cookie:

en: Cookie box buttons
sk: Tlačidlá boxu pre cookies

en: Cookie close modal text (If empty, button X(close) will display. If not, it will display the text)
sk: Modálny text zatvorenia súboru cookie (ak je prázdny, zobrazí sa tlačidlo X (zatvoriť). Ak nie, zobrazí sa text)

en: Cookie modal header color
sk: Farba modálnej hlavičky súboru cookie

en: Cookie modal skin
sk: Modálny vzhľad súboru cookie

en: Cookie modal text color
sk: Farba modálneho textu súboru cookie

en: Cookie names
sk: Názvy cookie

en: Cookie notice box
sk: Obrazovka cookie

en: Cookie popup
sk: Rozbaliť cookie

en: Cookie popup 'accept' button label (leave empty for default)
sk: Rozbaľovacie okno 'prijať' tlačidlo cookie (na predvolené nastavenie nechajte prázdne)

en: Cookie popup 'change settings' button label (leave empty for default)
sk: Obľúbené tlačidlo 'zmeniť nastavenia' pre nastavenie súborov cookie (predvolené je prázdne)

en: Cookie popup 'read more' button label (leave empty for default)
sk: Rozbaľovací okienka cookie 'čítať viac' tlačidlo štítku (nechajte prázdne pre predvolené)

en: Cookie popup content
sk: Obsah vyskakovacieho súboru cookie

en: Cookie scanner settings
sk: Nastavenia skenera súborov cookie

en: Cookie settings
sk: Nastavenia súborov cookie

en: Cookies detected: %s, Cookies saved: %s
sk: Identifikované súbory cookie: %s, uložené súbory cookie: %s

en: Cookies hold private data?
sk: Uchovávajú súbory cookie súkromné údaje?

en: Cookies whitelist (never block these cookies, comma separated)
sk: Biela listina súborov cookie (tieto súbory cookie nikdy nezakrývajte, oddelené čiarou)

en: Could not delete posts for user: %s
sk: Nepodarilo sa odstrániť príspevky pre používateľa: %s

en: Could not delete user data for user: %s
sk: Nie je možné zmazať užívateľské dáta pre užívateľa: %s

en: Could not get new version info from OP
sk: Od OP sa nepodarilo získať informácie o novej verzii

en: Could not reassign user data for user: %s
sk: Nedajú sa opätovne priradiť užívateľské údaje pre užívateľa: %s

en: Could not update comment data for comments: %s
sk: Nie je možné aktualizovať dáta komentárov: %s

en: Could not update post data for posts: %s
sk: Nie je možné aktualizovať dáta k príspevku: %s

en: Create a custom cookie notice and block all cookies until cookie consent is given.
sk: Vytvoriť vlastné oznámenie o súbore cookie a zablokovať všetky súbory cookie, ak nebude udelený súhlas cookie.

en: Current data
sk: Aktuálne dáta

en: Current data:
sk: Aktuálne dáta:

en: Currently scanned URL:
sk: V súčasnosti naskenovaná adresa URL:

en: Custom style CSS
sk: Vlastný štýl CSS

en: Data Access
sk: Prístup k údajom

en: Data Breach
sk: Únik dát

en: Data Rectification
sk: Oprava údajov

en: Data Rectification settings
sk: Nastavenia opravy údajov

en: Data access
sk: Prístup k údajom

en: Data access requests list
sk: Zoznam požiadaviek

en: Data access settings
sk: Nastavenia prístupu k údajom

en: Data decrypted successfully
sk: Údaje boli úspešne dešifrované

en: Data encrypted successfully
sk: Údaje boli úspešne zašifrované

en: Data rectification
sk: Oprava dát

en: Data rectification requests list
sk: Zoznam požiadaviek

en: Data was sent to email: %s
sk: Údaje boli odoslané na email: %s

en: Date of birth
sk: Dátum narodenia

en: Date of data sent
sk: Dáta odoslané na email

en: Date of mail sent
sk: Dátum odoslania užívateľovi

en: Date of request
sk: Dátum predloženia požiadavky

en: Decide to block all cookies which we're using. You can change these settings at any time. Learn more about the cookies we use.
sk: Rozhodnite sa zablokovať všetky súbory cookie, ktoré používame. Tieto nastavenia môžete kedykoľvek zmeniť. Zistite viac o súboroch cookie, ktoré používame.

en: Decide which cookies you want to allow.
sk: Rozhodnite sa, ktoré cookies chcete povoliť.

en: Decline
sk: Odmietnuť

en: Decrypt selected
sk: Dešifrovať vybrané

en: Decryption is not possible. Please check your openssl library.
sk: Dešifrovanie nie je možné. Skontrolujte svoju knižnicu openssl.

en: Default
sk: Predvolené

en: Default age select placeholder
sk: Predvolena hodnota pre výber veku

en: Delete consents log
sk: Odstrániť záznamy súhlasov

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Zakázať

en: Disabled
sk: Invalidný

en: Disk space:
sk: Miesto na disku:

en: Dismiss this notice
sk: Odmietnuť toto upozornenie

en: Display Cookies List:
sk: Zobraziť zoznam cookies:

en: Display cookie popup on all pages
sk: Zobrazenie vyskakovacieho okna cookie na všetkých stránkach

en: Display the popup on all pages
sk: Zobrazte kontextové okno na všetkých stránkach

en: Distance from border [px]
sk: Vzdialenosť od okraja [px]

en: Do not block user agents (eg. bots) containing the following texts (comma separated)
sk: Nezakrývajte používateľské agenty (napríklad roboty), ktoré obsahujú nasledujúce texty (oddelené čiarkou)

en: Do not sell my information
sk: Nepredávajte moje informácie

en: Do you want to activate this service?
sk: Chcete si túto službu aktivovať?

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Don't redirect
sk: Nepresmerovať

en: Download all consents log
sk: Stiahnite si všetky súhlasné denníky

en: Download consents log
sk: Stiahnuť protokol so súhlasy

en: Downloading update...
sk: Sťahuje sa aktualizácia...

en: Easy Form for Mailchimp gathers data entered by users in forms
sk: Easy Form z Mailchimp-u zhromažďuje údaje zadané používateľmi do formulárov

en: Edit Service
sk: Upraviť službu

en: Email to send admin notifications to
sk: E-mail, na ktorý sa majú odosielať upozornenia správcu

en: Email to send new request notifications to
sk: E-mail, na ktorý sa majú odosielať upozornenia na novú žiadosť

en: Email user / remove request
sk: Odoslať email používateľovi / Odstrániť požiadavku

en: Email:
sk: E-mail:

en: Emails were sent.
sk: Emaily boli odoslané.

en: Enable
sk: Umožniť

en: Enable Age Verification
sk: Povoliť overenie veku

en: Enable Google Analytics anonymized IP tracking (<a href='%s' target='_blank'>read more</a>)
sk: Povoľte anonymizované sledovanie IP služby Google Analytics (<a href='%s' target='_blank'> prečítajte si viac </a>)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Encrypt selected
sk: Šifrovať vybrané

en: Encryption is not possible. Please check your openssl library.
sk: Šifrovanie nie je možné. Skontrolujte svoju knižnicu openssl.

en: Enter age value to assume if age not yet entered
sk: Ak vek nie je zadaný, zadajte hodnotu veku

en: Enter your date of birth
sk: Zadajte dátum narodenia

en: Envato key
sk: Envato kľúč

en: Epiration time
sk: Doba expirácie

en: Essential
sk: Nevyhnutný

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected;
sk: Základné: Nezabudnite nastavenie povolenia súboru cookie. Základné: povoliť súbory cookie relácie; Základné: Zozbierajte informácie, ktoré zadáte do kontaktných formulárov, bulletinov a iných formulárov na všetkých stránkach. Základné: Sledujte, čo zadáte v nákupnom vozíku. Základné: overte, či ste prihlásení do svojho používateľského konta; Základné: Pamätajte si jazykovú verziu, ktorú ste vybrali.

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country;
sk: Základné: Nezabudnite nastavenie povolenia súboru cookie. Základné: povoliť súbory cookie relácie; Základné: Zozbierajte informácie, ktoré zadáte do kontaktných formulárov, bulletinov a iných formulárov na všetkých stránkach. Základné: Sledujte, čo zadáte v nákupnom vozíku. Základné: overte, či ste prihlásení do svojho používateľského konta; Základné: Pamätajte si jazykovú verziu, ktorú ste vybrali. Funkčnosť: Pamätajte si nastavenia sociálnych médií; Funkčnosť: Pamätajte na vybraný región a krajinu;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions;
sk: Základné: Nezabudnite nastavenie povolenia súboru cookie. Základné: povoliť súbory cookie relácie; Základné: Zozbierajte informácie, ktoré zadáte do kontaktných formulárov, bulletinov a iných formulárov na všetkých stránkach. Základné: Sledujte, čo zadáte v nákupnom vozíku. Základné: overte, či ste prihlásení do svojho používateľského konta; Základné: Pamätajte si jazykovú verziu, ktorú ste vybrali. Funkčnosť: Zapamätajte si nastavenia sociálnych médií. Funkčnosť: Pamätajte na vybraný región a krajinu; Analýza: Udržujte prehľad o navštívených stránkach a interakciách; Analytics: Udržujte prehľad o vašej polohe a regióne podľa vášho čísla IP. Analýza: Sledujte čas strávený na každej stránke. Analytics: Zvýšenie kvality údajov štatistických funkcií;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Use information for tailored advertising with third parties; Advertising: Allow you to connect to social sitesl Advertising: Identify device you are using; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location
sk: Základné: Nezabudnite nastavenie povolenia súboru cookie. Základné: povoliť súbory cookie relácie; Základné: Zozbierajte informácie, ktoré zadáte do kontaktných formulárov, bulletinov a iných formulárov na všetkých stránkach. Základné: Sledujte, čo zadáte v nákupnom vozíku. Základné: overte, či ste prihlásení do svojho používateľského konta; Základné: Pamätajte si jazykovú verziu, ktorú ste vybrali. Funkčnosť: Zapamätajte si nastavenia sociálnych médií. Funkčnosť: Pamätajte na vybraný región a krajinu; Analýza: Udržujte prehľad o navštívených stránkach a interakciách; Analytics: Udržujte prehľad o vašej polohe a regióne podľa vášho čísla IP. Analýza: Sledujte čas strávený na každej stránke. Analytics: Zvýšenie kvality údajov štatistických funkcií. Reklama: používajte informácie na inzerciu na mieru s tretími stranami; Reklama: Umožňuje pripojiť sa k sociálnym stránkam. Reklama: Identifikujte zariadenie, ktoré používate; Reklama: Zozbierajte osobné identifikovateľné informácie, ako napríklad meno a umiestnenie

en: Events Manager gathers data entered by users in booking order forms
sk: Správca udalostí zhromažďuje údaje zadané užívateľom vo formulároch a objednávkach

en: Every month
sk: Každý mesiac

en: Every quarter
sk: Každý štvrťrok

en: Every week
sk: Každý týždeň

en: Expiry Time
sk: Čas vypršania

en: Export plugin settings
sk: Exportujte nastavenia doplnkov

en: Export services
sk: Exportné služby

en: Export services from Service Manager
sk: Exportovať služby zo služby

en: Export/import options
sk: Možnosti exportu / importu

en: External Source
sk: Externý zdroj

en: Failed scans:
sk: Nepodarilo sa skenovať:

en: February
sk: Február

en: First or Third Party Filter
sk: Filter prvej alebo tretej strany

en: First or Third party
sk: Prvá alebo tretia strana

en: First or Third party?
sk: Prvá alebo tretia strana?

en: First party
sk: Prvá párty

en: Flamingo gathers data entered by users in CF7 forms
sk: Flamingo zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov CF7

en: Follow this link to access Privacy Policy
sk: Pre prístup k ochrane osobných údajov nasledujte tento odkaz

en: Forget and notify selected users
sk: Zmazať a upozorniť vybraných užívateľov

en: Forget me
sk: Zmažte si moje údaje

en: Forgotten at %s
sk: Zmazané na %s

en: Formidable Forms gathers data entered by users in forms
sk: Formidable Forms zhromažďuje údaje zadané užívateľom do formulárov

en: Forms skin
sk: Vytváranie vzhľadu

en: Front page
sk: Predná strana

en: Functionality
sk: Funkcionality

en: Go back
sk: Späť

en: Go to send emails screen
sk: Prejsť na stránku pre odosielanie emailov

en: Google Analytics Tracking ID
sk: ID sledovania služby Google Analytics

en: Google Analytics Tracking ID (disable tracking for this ID when cookies consent not given), eg. UA-118586768-1
sk: ID sledovania služby Google Analytics (zakázat sledovanie tohto ID, ak súbory cookie nesúhlasia), napr. UA-118.586.768-1

en: Gravity forms gathers data entered by users in forms
sk: Gravity Forms zhromažďujú údaje vložené užívateľom do formulárov

en: Heading
sk: Nadpis

en: Hide "Advertising" level features
sk: Skryť funkcie na úrovni „Reklama“.

en: Hide "Analytics" level features
sk: Skryť funkcie na úrovni „Analytika“.

en: Hide "Block All" level features
sk: Skryť funkcie na úrovni „Blokovať všetko“.

en: Hide "Essential" level features
sk: Skryť funkcie na úrovni „Základné“.

en: Hide "Functionality" level features
sk: Skryť funkcie na úrovni „Funkčnosť“.

en: Hide Unsubscribe Tab
sk: Skryť kartu Zrušiť odber

en: Hide details
sk: Skryť detaily

en: Hotjar works most accurately if the Hotjar Tracking Code is in the Head tag (<head>) of every page you want to track on your site. This ensures that Hotjar will start tracking visitors as soon as possible.
sk: Služba Hotjar funguje najpresnejšie, ak je sledovací kód Hotjar v hlavičke (<head>) každej stránky, ktorú chcete sledovať na vašich stránkach. To zaručuje, že spoločnosť Hotjar začne sledovať návštevníkov čo najskôr.

en: How to use:
sk: Ako používať:

en: I consent to have my email collected in order to process this request. See Privacy Policy page for more information.
sk: Pre spracovanie tejto požiadavky súhlasím s poskytnutím môjho e-mailu. Viac informácií nájdete na stránke s ochranou osobných údajov.

en: I consent to have my email collected in order to receive my requested data. See Privacy Policy page for more information.
sk: Súhlasím s poskytnutím e-mailu, aby mi mohla byť doručená požadované dáta. Viac informácií nájdete na stránke s ochranou osobných údajov.

en: I consent to my data being stored according to the Privacy Policy
sk: Súhlasím s tým, aby moje údaje boli uložené v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy
sk: Súhlasím s ukladaním mojich dát v súlade s ochranou osobných údajov

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy
sk: Súhlasím s uchovávaním svojich údajov podľa Zásad ochrany osobných údajov

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy (required to submit)
sk: Súhlasím s ukladaním mojich údajov podľa Pravidiel ochrany osobných údajov (vyžaduje sa odosielanie)

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy (required)
sk: Súhlasím s ukladaním mojich dát v súlade s ochranou osobných údajov (vyžadované)

en: Icon Only
sk: Iba ikona

en: Icon and Text
sk: Ikona a text

en: Import plugin settings
sk: Importujte nastavenia doplnku

en: Import services to Service Manager
sk: Importovať služby do Správcu služieb

en: Inject consent checkbox to all forms
sk: Vložte začiarkavacie políčko do všetkých formulárov

en: Install
sk: Inštalácia

en: Install %2$s
sk: Nainštalujte %2$s

en: Install Plugins
sk: Nainštalujte doplnky

en: Install Required Plugins
sk: Nainštalujte požadované doplnky

en: Installed But Not Activated
sk: Nainštalované, ale neaktivované

en: Installed version:
sk: Nainštalovaná verzia:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sk: Inštaluje sa doplnok %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
sk: Inštalácia doplnku: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sk: Inštalácia a aktivácia doplnku %1$s (%2$d/%3$d)

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Introduction
sk: Úvod

en: It can take up to few minutes. Thanks for your patience!
sk: Môže trvať až niekoľko minút. Vďaka za vašu trpezlivosť!

en: January
sk: Január

en: July
sk: Júl

en: Jumble Black
sk: Jumble čierna

en: Jumble Blue
sk: Jumble modrá

en: Jumble White
sk: Jumble biela

en: June
sk: Jún

en: Kahk Black
sk: Kahky čierna

en: Kahk Blue
sk: Kahky modrá

en: Kahk White
sk: Kahky biela

en: Khapse Black
sk: Khapse čierna

en: Khapse Blue
sk: Khapse modrá

en: Khapse White
sk: Khapse biela

en: Kichel Black
sk: Kichel čierna

en: Kichel Blue
sk: Kichel modrá

en: Kichel White
sk: Kichel biela

en: Labels
sk: Etikety

en: Large
sk: Veľký

en: Last scan:
sk: Posledné skenovanie:

en: Last visited page
sk: Posledná navštívená stránka

en: Learn more about the cookies we use.
sk: ZISTIŤ VIAC O COOKIES, KTORÉ POUŽÍVAME.

en: License
sk: Licencia

en: Light Mint
sk: Jemná mäta

en: Link to our
sk: Odkaz na naše

en: List of features available for Advertising level (semicolon separated)
sk: Zoznam dostupných funkcií pre úroveň inzercie (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features available for Analytics level (semicolon separated)
sk: Zoznam dostupných funkcií pre úroveň analytiky (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features available for Essential level (semicolon separated)
sk: Zoznam dostupných funkcií pre základnú úroveň (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features available for Functionality level (semicolon separated)
sk: Zoznam dostupných funkcií pre úroveň funkčnosti (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features not available for Advertising level (semicolon separated)
sk: Zoznam nedostupných funkcií pre úroveň inzercie (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features not available for Analytics level (semicolon separated)
sk: Zoznam nedostupných funkcií pre úroveň analytiky (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features not available for Essential level (semicolon separated)
sk: Zoznam nedostupných funkcií pre základnú úroveň (oddelené bodkočiarkou)

en: List of features not available for Functionality level (semicolon separated)
sk: Zoznam nedostupných funkcií pre úroveň funkčnosti (oddelené bodkočiarkou)

en: Lists of features
sk: Zoznam funkcií

en: Load
sk: Načítať

en: Lower age limit to enter the website
sk: Dolná veková hranica pre vstup na webovú stránku

en: Lower age limit to provide personal data
sk: Dolná veková hranica na poskytnutie osobných údajov

en: Macaron Black
sk: Makarónovo čierna

en: Macaron Blue
sk: Makarónovo modrá

en: Macaron White
sk: Makarónovo biela

en: Mail content
sk: Text emailu

en: Mail title
sk: Predmet emailu

en: Mailchimp gathers data entered by users in forms
sk: Mailchimp zhromažďuje údaje zadané užívateľom do formulárov

en: Mailer Lite gathers data entered by users in forms
sk: Mailer Lite zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: Mailpoet gathers data entered by users in forms
sk: Poštová schránka zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: Mailster
sk: Predmet emailu

en: Mailster collects signed in user data
sk: Mailster zbiera dáta prihlásených užívateľov

en: March
sk: Marec

en: May
sk: Máj

en: Memory limit:
sk: Obmedzenie pamäte:

en: Minimum required version:
sk: Minimálna požadovaná verzia:

en: Mint
sk: Mäta

en: Mint Chocolate
sk: Mätová čokoláda

en: Modal styles
sk: Modálne štýly

en: Modern
sk: Moderné

en: Modern Blue
sk: Moderná modrá

en: Monthly
sk: Mesačník

en: My account disclaimer
sk: Vylúčenie zodpovednosti za môj účet

en: NOTE: Once it is deleted you cannot retrieved the consent logs again.
sk: POZNÁMKA: Po jeho odstránení už nebudete môcť znova získať záznamy o súhlase.

en: Name
sk: Meno

en: Neutral
sk: Neutrálne

en: Never
sk: Nikdy

en: Newsletter gathers data entered by users in newsletter forms
sk: Newsletter zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov bulletinov

en: Ninja Forms gathers data entered by users in forms
sk: Ninja Forms zhromažďujú údaje vložené používateľmi do formulárov

en: No
sk: Nie

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
sk: Nepodnikli sa žiadne kroky. Doplnok %1$s už bol aktívny.

en: No data collected for this service
sk: Žiadne údaje nie sú zhromaždené pre túto službu

en: No options were imported
sk: Neimportovali žiadne možnosti

en: No plugins are available to be activated at this time.
sk: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne doplnky na aktiváciu.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sk: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne doplnky na inštaláciu.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sk: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne doplnky na aktualizáciu.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sk: Neboli vybraté žiadne doplnky na aktiváciu. Nepodnikli sa žiadne kroky.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sk: Neboli vybraté žiadne doplnky na inštaláciu. Nepodnikli sa žiadne kroky.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sk: Neboli vybraté žiadne doplnky na aktualizáciu. Nepodnikli sa žiadne kroky.

en: No service was imported
sk: Neimportovala žiadna služba

en: Non existing service id: %s
sk: Neexistujúce ID služby: %s

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálne

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Not Installed
sk: Nie je nainštalované

en: Not found in Trash
sk: Nenašiel sa v koši

en: Not registered
sk: Neregistrovaný

en: Not sent
sk: Neposlané

en: October
sk: Október

en: One of our bees returned with:
sk: Jedna z našich včiel sa vrátila:

en: Open "Read More" in a new tab
sk: Na novej karte otvorte položku \"Čítať viac\"

en: Open Privacy Policy in a new Tab
sk: Otvorte Zásady ochrany osobných údajov na novej karte

en: Options
sk: Možnosti

en: Oreo Black
sk: Oreo čierna

en: Oreo Blue
sk: Oreo modrá

en: Oreo White
sk: Oreo biela

en: Other bees are still searching...
sk: Ostatné včely stále hľadajú...

en: Our busy bees are searching for cookies on:
sk: Naše aktívne včely hľadajú cookies na:

en: PHP Version:
sk: Verzia PHP:

en: Page to redirect to after Privacy Policy accepted
sk: Stránka na presmerovanie po prijatí Zásad ochrany osobných údajov

en: Page with existing Privacy Policy
sk: Stránka s existujúcimi Zásadami ochrany osobných údajov

en: Parent Services
sk: Služby pre rodičov

en: Parent or guard authorization required
sk: Vyžaduje sa oprávnenie rodiča alebo zástupcu

en: Parent or guard authorization.
sk: Povolenie rodiča alebo zástupcu.

en: Partly
sk: Čiastočne

en: Permit users of selected roles only to be forgotten automatically
sk: Povoliť automatické zabudnutie iba používateľov vybraných rolí

en: Persistent
sk: Stále

en: Personal Data Access
sk: Moje osobné údaje

en: Please contact the administrator of this site for help.
sk: Požiadajte o pomoc správcu tejto stránky.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sk: Kontaktujte poskytovateľa doplnku a požiadajte ho, aby zabalil svoj doplnok podľa pokynov pre WordPress.

en: Please find data attached
sk: Údaje nájdete v prílohe

en: Please give consent to collect your data
sk: Poskytnite prosím súhlas so zberom vašich dát

en: Please have a look at the
sk: Pozrite sa prosím na

en: Please input comma separated cookie names
sk: Zadajte názvy súborov cookie oddelené čiarkou

en: Please input comma separated names of cookie creating scripts
sk: Zadajte názvy skriptov na vytváranie súborov cookie, jednotlivé oddelte čiarkami

en: Please note that even when enabled, Ultimate GDPR & CCPA will still block Google Analytics without user consent. If you would like to track anonymously users without accepting cookies, please <a href='%s' target='_blank'>read more here</a>.
sk: Upozorňujeme, že dokonca aj vtedy, keď bude povolené, služba Ultimate GDPR & CCPA bude naďalej blokovať službu Google Analytics bez súhlasu používateľa. Ak chcete anonymne sledovať používateľov bez akceptovania súborov cookie, <a href='%s' target='_blank'> prečítajte si viac informácií tu </a>.

en: Please upload a file to import
sk: Nahrajte súbor, ktorý chcete importovať

en: Plugin
sk: Názov pluginu

en: Plugin activated successfully.
sk: Plugin bol úspešne aktivovaný.

en: Plugin activation failed.
sk: Aktivácia doplnku zlyhala.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sk: Plugin nie je aktivovaný. Pre tento motív je potrebná vyššia verzia %s. Aktualizujte doplnok.

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Popup 'Submit' button label
sk: Menovka tlačidla „Odoslať“ v kontextovom okne

en: Popup box
sk: Vyskakovacie pole

en: Popup content
sk: Obsah kontextového okna

en: Popup title
sk: Názov kontextového okna

en: Position of the age popup
sk: Poloha kontextového okna veku

en: Position of the cookie notice box
sk: Umiestnenie upozornenia na súbor cookie

[ctx: Post Type General Name]
en: Services
sk: Сервисы

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Services
sk: Сервисы

en: Posts page
sk: Stránka príspevkov

en: Pre-Packaged
sk: Pred-zabalené

en: Preferences
sk: Preferencie

en: Press "Save changes" before downloading logs if you changed any options
sk: Ak ste zmenili služby, ktorých sa únik dát týka, pred odoslaním emailu kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny

en: Press 'Save changes' before downloading logs if you changed any options
sk: Ak ste zmenili služby, ktorých sa únik dát týka, pred odoslaním emailu kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny

en: Press 'Save changes' before pressing encryption buttons if you changed any options
sk: Ak ste zmenili nejaké možnosti pre šifrovanie, kliknite na tlačidlo 'Uložiť zmeny' pred stlačením aktivačných tlačidiel

en: Press 'Save changes' before sending emails if you changed any options
sk: Ak ste zmenili služby, ktorých sa únik dát týka, pred odoslaním emailu kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny

en: Preview data
sk: Zobraziť dáta

en: Privacy Center:
sk: Centrum ochrany osobných údajov:

en: Privacy Policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov

en: Privacy Policy Button:
sk: Zásady ochrany osobných údajov:

en: Privacy Policy Custom URL
sk: Vlastná URL adresa Zásad ochrany osobných údajov

en: Privacy Policy version, eg. 1.0 (if you change it, user has to give consent again)
sk: Verzia Zásad ochrany osobných údajov, napr. 1.0 (ak to zmeníte, používateľ musí dať súhlas znova)

en: Privacy policy
sk: Zásady ochrany osobných údajov

en: Privacy settings
sk: Nastavenie súkromia

en: Probably
sk: Pravdepodobne

en: Protect Content:
sk: Chrániť obsah:

en: Protection shortcode
sk: Ochranný kód

en: Protection shortcode label
sk: Ochranný štítok s ochranou

en: Provide default content for the selected language (remember to save changes)
sk: Zadajte predvolený obsah pre vybratý jazyk (nezabudnite uložiť zmeny)

en: Pseudonymization
sk: Pseudonymizácia

en: Pseudonymization feature allows you to encrypt some of the data stored in the database. That way, if anyone got access to your database, the user's data would be pseudonymized. Database contents are permanently encrypted and can be decrypted on the fly when accessed by users. You can also permanently decrypt all your contents.
sk: Pseudonymizačná funkcia umožňuje zašifrovať niektoré údaje uložené v databáze. Týmto spôsobom, ak by niekto získal prístup k vašej databáze, údaje používateľa by boli pseudonymizované. Obsah databázy je trvalo zašifrovaný a je možné ho dešifrovať za chodu, počas prístupu používateľov. Celý obsah môžete tiež natrvalo dešifrovať.

en: Pseudonymize some of user data stored in database.
sk: Pseudonymizovať niektoré užívateľské údaje uložené v databáze.

en: Purpose
sk: Účel

en: Quarterly
sk: štvrťročné

en: Quform gathers data entered by users in forms
sk: Quform zbiera dáta, ktorý sú užívateľmi vkladané vo formulároch

en: Read More Custom URL
sk: Prečítajte si viac Vlastná adresa URL

en: Read more
sk: Prečítať viac

en: Read more page
sk: Prečítajte si viac informácií

en: Recaptcha error!
sk: Chyba recaptcha!

en: Recaptcha key (for myaccount shortcode submissions)
sk: Kľúč Recaptcha (pre odoslanie krátkeho kódu z môjho účtu)

en: Recaptcha secret key (for myaccount shortcode submissions)
sk: Tajný kľúč Recaptcha (pre odoslanie krátkeho kódu z môjho účtu)

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Rectified data
sk: Opravené údaje

en: Rectified data for user: %s
sk: Opravené údaje pre užívateľa: %s

en: Rectified data:
sk: Opravené údaje:

en: Red Velvet
sk: Červený zamat

en: Redirect to Privacy Policy first (if Terms and Conditions also redirect)
sk: Presmerovať na Zásady ochrany osobných údajov ako prvé (ak je nastavené taktiež odsúhlasenie Zmluvných podmienok)

en: Reject All Cookies
sk: Odmietnuť všetky súbory cookie

en: Reload page when user saves changes
sk: Znovu načítať stránku po uložení zmien používateľom

en: Remember your login details
sk: Pamätajte si svoje prihlasovacie údaje

en: Remember your login details; Advertising: Use information for tailored advertising with third parties; Advertising: Allow you to connect to social sites; Advertising: Identify device you are using; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location
sk: Zapamätajte si svoje prihlasovacie údaje; Reklama: používajte informácie na inzerciu na mieru s tretími stranami; Reklama: Umožňuje pripojiť sa na sociálne stránky; Reklama: identifikujte zariadenie, ktoré používate; Reklama: Zozbierajte osobné identifikovateľné informácie, ako napríklad meno a umiestnenie

en: Remember your login details; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Tailor information and advertising to your interests based on e.g. the content you have visited before. (Currently we do not use targeting or targeting cookies.; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location;
sk: Zapamätajte si svoje prihlasovacie údaje; Analýza: Udržujte prehľad o navštívených stránkach a interakciách; Analytics: Udržujte prehľad o vašej polohe a regióne podľa vášho čísla IP. Analýza: Sledujte čas strávený na každej stránke. Analytics: Zvýšenie kvality údajov štatistických funkcií. Reklama: Upravte informácie a inzerujte svoje záujmy na základe napr. obsahu, ktorý ste predtým navštívili. (V súčasnosti nepoužívame cookies na zacielenie alebo zacielenie; Reklama: zozbierajte osobné identifikovateľné informácie, napríklad meno a miesto;

en: Remember your login details; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Tailor information and advertising to your interests based on e.g. the content you have visited before. (Currently we do not use targeting or targeting cookies.; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location;
sk: Zapamätajte si svoje prihlasovacie údaje; Funkčnosť: Pamätajte si nastavenia sociálnych médií; Funkčnosť: Pamätajte na vybraný región a krajinu; Analýza: Udržujte prehľad o navštívených stránkach a interakciách; Analytics: Udržujte prehľad o vašej polohe a regióne podľa vášho čísla IP. Analýza: Sledujte čas strávený na každej stránke. Analytics: Zvýšenie kvality údajov štatistických funkcií. Reklama: Upravte informácie a inzerujte svoje záujmy na základe napr. obsahu, ktorý ste predtým navštívili. (V súčasnosti nepoužívame cookies na zacielenie alebo zacielenie; Reklama: zozbierajte osobné identifikovateľné informácie, napríklad meno a miesto;

en: Removal of your data will not limit in any way the system functionalities
sk: Odstránenie vašich údajov žiadnym spôsobom neobmedzí funkcionality systému

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove all sent requests from list
sk: Odstrániť všetky odoslané žiadosti zo zoznamu

en: Remove empty fields in Data Access Request List
sk: Odstrániť prázdne polia v zozname žiadostí o prístup k údajom

en: Remove selected requests from list
sk: Odstrániť žiadosť zo zoznamu

en: Request not to sell personal information
sk: Žiadosť o nepredávanie osobných údajov

en: Require administrators to accept Privacy Policy (redirect)
sk: Vyžadovať od správcov prijatie zásad ochrany osobných údajov (presmerovanie)

en: Require administrators to accept Terms and Conditions (redirect)
sk: Vyžadovať, aby správcovia prijali Podmienky používania (presmerovanie)

en: Require guest users to accept Terms and Conditions (redirect)
sk: Vyžadovať od hosťovských používateľov, aby prijali zmluvné podmienky (presmerovanie)

en: Require logged in users to accept Privacy Policy (redirect)
sk: Vyžadovať od prihlásených používateľov prijatie zásad ochrany osobných údajov (presmerovanie)

en: Require logged in users to accept Terms and Conditions (redirect)
sk: Vyžadovať od prihlásených používateľov súhlas s Podmienkami používania (presmerovanie)

en: Require not logged in users/guests to accept Privacy Policy (redirect)
sk: Vyžadovať od neprihlásených používateľov/hosti prijatie zásad ochrany osobných údajov (presmerovanie)

en: Required
sk: Požadované

en: Required Update not Available
sk: Požadovaná aktualizácia nie je k dispozícii

en: Requires Update
sk: Vyžaduje Aktualizáciu

en: Reset cookie settings after ended session
sk: Po ukončení relácie resetujte nastavenia súborov cookie

en: Retry failed scans
sk: Znova vyskúšať zlyhané kontroly

en: Return to Dashboard
sk: Vráťte sa do Ovládacieho panelu

en: Return to Required Plugins Installer
sk: Vráťte sa do Inštalátora požadovaných doplnkov

en: Return to the Dashboard
sk: Vráťte sa do Ovládacieho panela.

en: Right To Be Forgotten
sk: Právo na zabudnutie

en: Right To Be Forgotten request list
sk: Zoznam požiadaviek na právo byť zabudnutý

en: Right to be forgotten
sk: Požiadavka na zmazanie

en: Right to be forgotten settings
sk: Nastavenia práva na zabudnutie

en: Round
sk: Okrúhle

en: Rounded
sk: Zaoblený

en: Rounded form
sk: Zaoblený formulár

en: Save & Close
sk: Uložiť a zavrieť

en: Scan for cookies
sk: Vyhľadať súbory cookie

en: Script names
sk: Názvy skriptov

en: Search Services
sk: Vyhľadávacie služby

en: See details
sk: Zobrazenie

en: See rectified data
sk: Pozrieť opravené údaje

en: Select
sk: Vyberte

en: Select all
sk: Vyber všetko

en: Select data to encrypt
sk: Vyberte údaje na šifrovanie

en: Select default privacy group
sk: Vyberte predvolenú skupinu ochrany osobných údajov

en: Select file to add services from. Your current services will not be removed.
sk: Vyberte súbor, z ktorého chcete služby pridať. Vaše súčasné služby nebudú odstránené.

en: Select file to import settings from. Your current settings will be overwritten.
sk: Vyberte súbor, z ktorého chcete importovať nastavenia. Aktuálne nastavenia budú prepísané.

en: Select for action
sk: Vyberte pre akciu

en: Select page where to display the cookie popup
sk: Vyberte stránku, na ktorej sa má zobraziť vyskakovacie okno súborov cookie

en: Select page where to display the popup
sk: Vyberte stránku, na ktorej sa zobrazí kontextové okno

en: Select privacy group after user accepts cookies in the popup
sk: Keď používateľ v kontextovom okne prijme súbory cookie, vyberte skupinu ochrany osobných údajov

en: Send
sk: Odoslať

en: Send custom email informing about data breach to all users which left their email at your site.
sk: Pošlite vlastný email s informáciou o narušení dát všetkým užívateľom, ktorí zanechali svoj email na Vašom webe.

en: Send data to selected emails
sk: Odoslať dáta na zvolené emaily

en: Service name
sk: Názov služby

en: Services
sk: Služby

en: Services Manager
sk: Správca služieb

en: Services imported successfully
sk: Služby boli úspešne importované

en: Services options
sk: Možnosti služieb

en: Services to forget (user selected)
sk: Služby pre zabudnutie

en: Services to unsubscribe from (user selected)
sk: Služby na zrušenie odberu (používateľom vybrané)

en: Session
sk: Relácia

en: Session or Persistent
sk: Relácia alebo stála

en: Session or Persistent?
sk: Relácia alebo trvalé?

en: Set age verification expire time [s]
sk: Nastaviť čas vypršania platnosti overenia veku [s]

en: Set consent expire time [s]
sk: Dĺžka expirácie súhlasu [s]

en: Set custom URL to the page containing Ultimate GDPR & CCPA shortcode as the email confirmation target page (or leave empty for autodetect)
sk: Nastavte vlastnú webovú adresu na stránku obsahujúcu skrátený kód Ultimate GDPR a CCPA ako cieľovú stránku s potvrdením e-mailu (alebo ponechajte prázdnu pre automatické zistenie)

en: Set the parent_slug config variable instead.
sk: Namiesto toho nastavte konfiguračnú premennú parent_slug.

en: Set up redirects for your Terms and Conditions and Privacy Policy pages until consent is given.
sk: Nastavenie presmerovania na Vaše Zmluvné podmienky a Zásady ochrany osobných údajov, pokiaľ nebude vydaný súhlas užívateľa.

en: Settings
sk: Nastavenie

en: Settings (Not Active)
sk: Nastavenia (neaktívne)

en: Settings imported successfully
sk: Nastavenia boli úspešne importované

en: Settings were not imported. Please check the import file.
sk: Nastavenia neboli importované. Skontrolujte súbor importu.

en: Shortcode Button Styling
sk: Štýl tlačidla krátkeho kódu

en: Show advanced cookie popup always, even when the consent is given
sk: Vždy zobraziť kontextové okno s rozšírenými súbormi cookie, aj keď je daný súhlas

en: Show failed scans
sk: Zobraziť neúspešné skenovanie

en: Simple form
sk: Jednoduchý formulár

en: Skin
sk: Vzhľad

en: Something went wrong with the plugin API.
sk: Vyskytol sa problém s API rozhraním doplnku.

en: Source
sk: Zdroj

en: Squared
sk: Hranatý

en: Status
sk: Postavenie

en: Submit
sk: Odoslať

en: Support forum
sk: Fórum podpory

en: System requirements:
sk: Požiadavky na systém:

en: Tabbed form
sk: Kartový formulár

en: Tareco Black
sk: Tareco čierna

en: Tareco Blue
sk: Tareco modrá

en: Tareco White
sk: Tareco biela

en: Terms &amp; conditions pages
sk: Podmienky &amp; stránky s podmienkami

en: Terms And Conditions
sk: Podmienky používania

en: Terms and Condition Custom URL
sk: Vlastná URL adresa zmluvných podmienok

en: Terms and Conditions
sk: Podmienky používania

en: Terms and Conditions Button:
sk: Zmluvné podmienky:

en: Terms version, eg. 1.0 (if you change it, user has to give consent again)
sk: Verzia podmienok, napr. 1.0 (ak to zmeníte, používateľ musí dať súhlas znova)

en: Text Only
sk: Iba text

en: Text color
sk: Farba textu

en: The GDPR not only applies to organisations located within the EU but it will also apply to organisations located outside of the EU if they offer goods or services to, or monitor the behaviour of, EU data subjects. It applies to all companies processing and holding the personal data of data subjects residing in the European Union, regardless of the company's location.
sk: GDPR sa nevzťahuje iba na organizácie, ktoré sa nachádzajú v EÚ, ale bude sa vzťahovať i na organizácie, ktoré sa nachádzajú mimo EÚ, ak ponúkajú tovar alebo poskytujú služby alebo kontrolujú dáta EÚ subjektov. Vzťahuje sa na všetky spoločnosti spracovávajúce a uchovávajúce osobné údaje subjektov s bydliskom v Európskej únii bez ohľadu na umiestnenie spoločnosti.

en: The GDPR was approved and adopted by the EU Parliament in April 2016.
sk: GDPR bol schválený a prijatý parlamentom EÚ v apríli 2016.

en: The following emails were removed from the list: %s
sk: Nasledujúce e-maily boli zo zoznamu odstránené: %s

en: The following plugin was activated successfully:
sk: Nasledujúci doplnok bol úspešne aktivovaný:

en: The following plugins were activated successfully:
sk: Nasledujúce pluginy boli úspešne aktivované:

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk: Spúšťa sa proces inštalácie a aktivácie. Tento proces môže na niektorých hostiteľoch chvíľu trvať, takže buďte trpezliví.

en: The installation of %1$s failed.
sk: Inštalácia %1$s zlyhala.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk: Začína sa proces inštalácie. Tento proces môže na niektorých hostiteľoch chvíľu trvať, takže buďte trpezliví.

en: The page to redirect to after Terms accepted
sk: Stránka na presmerovanie po prijatí podmienok

en: The page with existing Terms and Conditions
sk: Stránka s existujúcimi zmluvnými podmienkami

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
sk: Balík vzdialených doplnkov pozostáva z viac ako jedného súboru, ale súbory nie sú zabalené v priečinku.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
sk: Balík vzdialeného pluginu neobsahuje priečinok s požadovaným slug-om a premenovanie nefungovalo.

en: The website has not been scanned yet.
sk: Webová stránka ešte nebola skontrolovaná.

en: Theme Default
sk: Predvolená téma

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sk: Existuje jeden alebo viac požadovaných alebo odporúčaných doplnkov, ktoré by mali byť nainštalované, aktualizované, alebo aktivované.

en: There is a new Data Rectification request from email %s. See details at %s
sk: Existuje nová žiadosť o opravu údajov z e-mailu %s. Podrobnosti nájdete na %s

en: There is a new Right To Be Forgotten request from email %s. See details at %s
sk: Existuje nová žiadosť o právo na zabudnutie odoslaná z e-mailu %s. Podrobnosti nájdete na %s

en: There is a new Unsubscribe request from email %s. See details at %s
sk: Existuje nová žiadosť o zrušenie odberu z e-mailu %s. Podrobnosti nájdete na %s

en: There is a new data access request from email %s. See details at %s
sk: Existuje nová žiadosť o prístup k údajom z e-mailu %s. Podrobnosti nájdete na %s

en: There was a data breach on our page...
sk: Na našej stránke došlo k úniku dát...

en: There was a problem with connecting to the cookie scanner. Skipped this url.
sk: Vyskytol sa problém s pripojením ku skeneru súborov cookie. Táto URL adresa bola preskočená.

en: There was an error forgetting %s service: %s
sk: Pri službe zabudnutia pre %s sa vyskytla chyba: %s

en: There was an error in your request
sk: Pri vašej žiadosti sa vyskytla chyba

en: There was an error unsubscribing %s from %s service: %s
sk: Pri odhlasovaní %s zo služby %s sa vyskytla chyba: %s

en: There were problems forgetting data for user: %s
sk: Došlo k problémom pri zabudnutí dát pre užívateľa: %s

en: Thin Mint
sk: Jemná mäta

en: Third party
sk: Tretia strana

en: This content requires cookies
sk: Tento obsah vyžaduje cookies

en: This feature is experimental and may lead to irreversible data lost! After encryption, it may be impossible for anyone to decrypt your data.
sk: Táto funkcia je experimentálna a môže viesť k nenávratnej strate údajov! Po zašifrovaní môže byť pre niekoho nemožné dešifrovať vaše údaje.

en: This field cannot be blank.
sk: Toto pole nemôže byť prázdne.

en: This field is mandatory
sk: Toto pole je povinné

en: This field is required
sk: Toto pole je povinné

en: This is a required field.
sk: Toto pole je povinné.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
sk: Pre kompatibilitu s vašou témou je potrebné aktualizovať tento doplnok.

en: This plugin will create a form where users can request access to or deletion of their personal data, stored on your website. It is also possible to:
sk: Tento doplnok vytvorí formulár, na ktorom môžu používatelia požiadať o prístup alebo vymazanie svojich osobných údajov uložených na serveri Tvoja webová stránka. Je tiež možné:

en: This website will:
sk: Táto stránka bude:

en: This website won't:
sk: Táto webová stránka nebude:

en: This website wont't:
sk: Táto stránka nebude:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span>
sk: Na aktiváciu <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span>
sk: Na inštaláciu <span class="count">(%s)</span>

en: To confirm, please follow this link: %s
sk: Potvrďte pomocou nasledujúceho odkazu: %s

en: To start, browse through settings. Then, create a new page with shortcode:
sk: Ak chcete začať, prehliadajte nastavenia. Potom vytvorte novú stránku s krátkym kódom:

en: Top Left
sk: Hore vľavo

en: Top Right
sk: Hore vpravo

en: Top center
sk: Hore v strede

en: Top left
sk: Hore v ľavo

en: Top panel
sk: Horný panel

en: Top right
sk: Hore vpravo

en: Trigger
sk: Spúšť

en: Trigger cookie
sk: Spúšťací súbor cookie

en: Trigger cookie settings background color
sk: Spustiť nastavenia súboru cookie farba pozadia

en: Trigger cookie settings by
sk: Spustiť nastavenia súborov cookie podľa

en: Trigger cookie settings color
sk: Spustiť nastavenia súboru cookie farba

en: Trigger cookie settings icon
sk: Spustiť nastavenia súboru cookie ikona

en: Trigger cookie settings position
sk: Spustiť nastavenia súboru cookie  pozícia

en: Trigger cookie settings shape
sk: Spustiť nastavenia súboru cookie tvar

en: Trigger cookie settings text
sk: Spustiť nastavenia súborov cookie text

en: Type
sk: Typ

en: Type of cookie
sk: Typ cookie

en: Ultimate GDPR & CCPA: Update server is not responding
sk: Ultimate GDPR a CCPA: Aktualizačný server neodpovedá

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unsubscribe
sk: Zrušiť odber

en: Unsubscribe and notify selected users
sk: Zrušiť odber a informovať vybraných používateľov

en: Unsubscribe request list
sk: Zrušiť odber zoznamu požiadaviek

en: Unsubscribe settings
sk: Zrušte nastavenie odberu

en: Unsubscribed at %s
sk: Odhlásený na %s

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update %2$s
sk: Aktualizujte %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span>
sk: Dostupná aktualizácia <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
sk: Vyžaduje sa aktualizácia

en: Update Service
sk: Aktualizačná služba

en: Update recommended
sk: Odporúča sa aktualizácia

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sk: Aktualizuje sa doplnok %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
sk: Aktualizácia doplnku: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
sk: Správa o aktualizácii od autora doplnku:

en: Use advanced cookie groups popup
sk: Použiť kontextové okno rozšírených skupín súborov cookie

en: User ID
sk: ID uživateľa

en: User Settings:
sk: Nastavenie Cookie:

en: User mail content
sk: Obsah pošty používateľa

en: User mail title
sk: Názov pošty používateľa

en: User notification email message
sk: E-mailová správa s upozornením používateľa

en: User notification email subject
sk: Predmet e-mailu s upozornením používateľa

en: Version
sk: Verzia

en: View Service
sk: Zobraziť službu

en: WP Job Manager gathers data entered by users in forms
sk: Správca úloh WP zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: WP Simple Paypal Shopping Cart gathers consumer orders data
sk: Nákupný košík WP Simple Paypal zhromažďuje dáta zákazníckych objednávok

en: WP User Data
sk: WP Užívateľské data

en: WPForms Lite gathers data entered by users in forms
sk: WPForms Lite zhromažďuje údaje zadané používateľmi vo formulároch

en: Wafer Black
sk: Oblátkovo čierna

en: Wafer Blue
sk: Oblátkovo čierna

en: Wafer White
sk: Oblátkovo biela

en: Waitlist for WooCommerce - Back In Stock Notifier gathers data entered by users in forms
sk: Waitlist for WooCommerce - Back In Stock Notifier zhromažďuje údaje zadané používateľmi vo formulároch

en: Warning
sk: Pozor

en: We are currently scanning:
sk: Aktuálne skenovania:

en: Weekly
sk: Týždenné

en: When logging consents of users who did not accept Privacy Policy, log their IP
sk: Pri zaznamenávaní súhlasov používateľov, ktorí neprijali Zásady ochrany osobných údajov, zaznamenaž ich IP

en: When logging consents of users who did not accept Privacy Policy, log their User Agent
sk: Pri zaznamenávaní súhlasov používateľov, ktorí neprijali Zásady ochrany osobných údajov, zaznamenať ich používateľského agenta

en: Wibele Black
sk: Wibele čierna

en: Wibele Blue
sk: Wibele modrá

en: Wibele White
sk: Wibele biela

en: With the slider, you can enable or disable different types of cookies:
sk: Pomocou posuvníka môžete povoliť alebo zakázať rôzne typy cookies:

en: Withdrawal Cookie Agreement
sk: Vypovedanie dohody o používaní súborov cookies

en: WooCommerce Wishlist gathers data entered by users in shop orders
sk: WooCommerce Wishlist zhromažďuje údaje zadané užívateľom v objednávke obchodu

en: WooCommerce gathers data entered by users in shop orders
sk: WooCommerce zhromažďuje údaje zadané užívateľom v objednávke obchodu

en: WordPress Comments are data entered by users in comments
sk: WordPress Comments ukladá údaje zadané užívateľom v komentároch

en: WordPress Privacy Policy page
sk: WordPress stránka Zásady ochrany osobných údajov

en: WordPress Privacy page
sk: WordPress stránka ochrany osobných údajov

en: WordPress Repository
sk: WordPress úložisko

en: WordPress posts author data
sk: WordPress zverejňuje dáta autora

en: WordPress user data stored as user meta data in database
sk: Užívateľské dáta aplikácie WordPress sú uložené ako užívateľské meta dáta v databáze

en: Wrong email!
sk: Nesprávny email!

en: Wrong file format for services.
sk: Nesprávny formát súboru pre služby.

en: Yes
sk: Áno

en: You can change these settings at any time. However, this can result in some functions no longer being available. For information on deleting the cookies, please consult your browser’s help function.
sk: Toto nastavenie môžete kedykoľvek zmeniť. Môže sa ale stať, že niektoré funkcie už nebudú dostupné. Pre informácie o zmazanie cookies, sa obráťte na nápovedu vášho prehliadača.

en: You can export current plugin settings to a file which can be used to import the settings on other websites
sk: Aktuálne nastavenia doplnku môžete exportovať do súboru, ktorý je možné použiť na importovanie nastavení na iných webových stránkach

en: You have already accepted Privacy Policy
sk: Už ste prijali zásady ochrany osobných údajov

en: You have already accepted Terms and Conditions
sk: Už ste odsúhlasili poslednú verziu Zmluvných podmienok

en: You have been unsubscribed
sk: Váš príspevok bol zrušený

en: You must accept the Privacy Policy before submitting the form
sk: Pred odoslaním formulára musíte súhlasiť s ochranou osobných údajov

en: You will send emails to the following emails:
sk: Správa o úniku dát bude poslaná na nižšie uvedené emaily:

en: Your data has been rectified
sk: Ваши данные исправлены

en: Your guard needs to be at least %s years old.
sk: Váš zástupca musí mať aspoň %s rokov.

en: Your request was already confirmed.
sk: Vaša žiadosť už bola potvrdená.

en: Your request was not confirmed. Please check the link or contact admin.
sk: Vaša žiadosť nebola potvrdená. Skontrolujte odkaz alebo kontaktujte správcu.

en: Your request was sent!
sk: Vaša žiadosť bola odoslaná!

en: Your request was successfully confirmed.
sk: Vaša žiadosť bola úspešne potvrdená.

en: Your server is running PHP version %s but Ultimate GDPR & CCPA %s requires at least %s
sk: Na vašom serveri je spustená verzia PHP %s, minimálna požiadavka Ultimate GDPR a CCPA %s je aspoň %s

en: Your website should be publicly accessible so that the Cookie Detector can work properly.
sk: Vaša stránka by mala byť verejne prístupná, aby mohol Cookie Detector správne fungovať.

en: Youtube creates cookies
sk: Youtube vytvára cookies

en: [%s] Block Addthis cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
sk: [%s] Blok Pridať tieto cookies, ak užívateľ neprijal cookies funkcionality

en: [%s] Block WPML cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
sk: [%s] Blokovať súbory cookie WPML, keď používateľ neakceptuje Funkčné súbory cookie

en: [%s] Block Wordfence cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
sk: [%s] Zablokujte súbory cookie Wordfence, keď používateľ neprijíma funkčné súbory cookie

en: [%s] Compliance Consent Text
sk: [%s] Text súhlasu s dodržiavaním pravidiel

en: [%s] Description
sk: [%s] Popis

en: [%s] Display consent checkbox for logged in user
sk: Zobraziť zaškrtávacie políčko súhlasu pre prihláseného používateľa

en: [%s] Enter the existing user's email whom the posts will be reassigned to (or leave empty to delete them when forgetting)
sk: [%s] Zadajte email existujúceho užívateľa, ktorému budú príspevky pridelené (alebo nechajte prázdne pre ich odstránenie)

en: [%s] Hide from Forget Me Form
sk: [%s] Skryť z formulára Zabudnúť ma

en: [%s] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
sk: [% s] Začiarknite políčko súhlasu ako prvé pole namiesto posledného

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms
sk: [%s] Vložiť checkbox do všetkých formulárov

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms (Basic)
sk: [%s] Začiarknite políčko súhlasu do všetkých formulárov (Základné)

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms (Premium)
sk: [%s] Začiarknite políčko súhlasu do všetkých formulárov (Premium)

en: [%s] Inject consent checkbox to subscribe forms
sk: [%s] Začiarknite políčko s povolením na odber formulárov

en: [%s] Inject consent checkbox to unsubscribe forms
sk: [% s] Začiarknite políčko s povolením na odhlásenie formulárov

en: [%s] Inject consent to privacy policy
sk: [%s] Vložiť súhlas so zásadami ochrany osobných údajov

en: [%s] Name
sk: [%s] Názov

en: [Contact Form 7] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
sk: [Contact Form 7] Vložiť checkbox ako prvú položku

en: [Formidable Forms] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
sk: [Formidable Forms] Vložiť checkbox ako prvú položku

en: [Gravity Forms] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
sk: [Gravity Forms] Vložiť checkbox ako prvú položku

en: [Mailchimp] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
sk: [Mailchimp] Vložiť checkbox ako prvú položku

en: [Mailchimp] Inject consent checkbox to order fields
sk: [Mailchimp] Vložiť checkbox  do žiadosti

en: [Mailpoet] Description
sk: [Mailpoet] popis

en: [Newsletter] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
sk: [Newsletter] Začiarknite políčko súhlasu ako prvé pole namiesto posledného

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data breach information from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Informácia o úniku dát z %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data rectification notice from %s
sk: Vaše údaje boli opravené

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data request results from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Žiadosť o údaje vyplýva z %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Emails were sent to the following users: %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] E-maily boli odoslané nasledujúcim používateľom: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Data Access request
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Nová žiadosť o prístup k údajom

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Data Rectification request from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Nová žiadosť o opravu údajov od %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Right To Be Forgotten request from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Nová žiadosť o právo na zabudnutie údajov od %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm request to be forgotten from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Potvrďte žiadosť o zabudnutie od %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm request to be unsubscribed from %s newsletters
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Potvrďte žiadosť o zrušenie odberu noviniek %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm your data rectification request from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Potvrďte svoju žiadosť o opravu údajov od %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Services data were removed
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Údaje služieb boli odstránené

en: [Ultimate GDPR & CCPA] The following emails were removed from list: %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Nasledujúce e-maily boli odstránené zo zoznamu: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Unsubscribe notice from %s
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Zrušenie upozornenia od %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Unsubscription finished!
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Zrušenie odberu bolo dokončené!

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Your data has been forgotten
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Vaše údaje boli zabudnuté

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Your license key is missing, <a href=%s>add valid purchase code</a> to use the cookie scanner
sk: [Ultimate GDPR & CCPA] Váš licenčný kľúč chýba. Ak chcete použiť skener súborov cookie, <a href=%s> zadajte platnú kľúč</a>

en: [WP Comments] Description
sk: [WP Comments] Popis

en: [WP Comments] Inject consent checkbox to comments fields
sk: [WP Comments] Vložiť checkbox do poľa komentára

en: [WP Job Manager] Description
sk: [WP Job Manager] Popis

en: [WP Posts] Delete posts instead of reassigning to a different user?
sk: [WP Posts] Zmazať príspevky miesto ich priradenie inému užívateľovi?

en: [WP Posts] Enter the user email whom the posts will be reassigned to (default is admin)
sk: [WP Posts] Zadajte email užívateľa, ku ktorému budú príspevky priradené  (defaultne Admin)

en: [WP Simple Paypal Shopping Cart] Pseudonymize user order data
sk: [WP Simple Paypal Shopping Cart] Pseudonymizovať údaje o objednávke používateľov

en: [WP User Data] Description
sk: [WP User Data]  Popis

en: [WP User Data] Pseudonymize first and last name
sk: [WP User Data] Pseudonymizácia Mena a Priezviska

en: [WP User] Inject consent checkbox to User network signup form fields
sk: [Užívateľ WP] Vložiť zaškrtávacie pole so súhlasom k užívateľské sieti registračných polí

en: [WP User] Inject consent checkbox to User register form fields
sk: [Užívateľ WP] Vložiť zaškrtávacie pole so súhlasom k registračným poliam užívateľa

en: [WP User] Inject consent checkbox to lost password form fields
sk: [Užívateľ WP] Vložiť zaškrtávacie pole so súhlasom k poliam sa strateným heslom

en: [WooCommerce] Additional checkout consent label
sk: [WooCommerce] Doplnkový štítok s platnosťou súhlasu

en: [WooCommerce] Description
sk: [WooCommerce] Popis

en: [WooCommerce] Inject Additional consent checkbox to checkout
sk: [WooCommerce] Začiarknite políčko Ďalšie súhlas na poklad

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to account forms
sk: [WooCommerce] Vložiť zaškrtávacie pole so súhlasom k formulárom účtu

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to checkout
sk: [WooCommerce] Začiarknite políčko súhlasu do pokladne

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to order fields
sk: [WooCommerce] Vložiť checkbox do objednávkového formulára

en: [WooCommerce] Pseudonymize address information
sk: [WooCommerce] Pseudonymizácia údajov adresy

en: [WooCommerce] Pseudonymize billing email
sk: "[WooCommerce] Pseudonymizácia fakturačného emailu

en: [WooCommerce] Pseudonymize first and last name
sk: [WooCommerce] Pseudonymizácia Mena a Priezviska

en: [WordPress Posts] Description
sk: [WordPress Publikování] Popis

en: [Youtube] Remove youtube iframes until Necessary cookies accepted
sk: [Youtube] Odstrániť youtube iframes kým nie sú prijaté potrebné cookies

en: [ultimate_gdpr_cookie_popup]Link [/ultimate_gdpr_cookie_popup]
sk: [ultimate_gdpr_cookie_popup]Odkaz [/ultimate_gdpr_cookie_popup]

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
sk: neznámy

en: bbPress gathers users activity in forums
sk: buddyPress zhromažďuje aktivitu užívateľov na stránke profilov a skupinách

en: content
sk: obsah

en: eForm gathers data entered by users in forms
sk: eForm zhromažďuje údaje vložené používateľmi do formulárov

en: not applicable
sk: nepoužiteľný

en: or ask your questions via email
sk: alebo opýtajte sa na vaše otázky prostredníctvom e-mailu

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
sk: a

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span>
sk: Všetky <span class="count">(%s)</span>

en: posts and pages
sk: stránka príspevkov

en: services
sk: Služby
