WPML_EXPORT - en to pl_PL translation catalogue (725 entries)

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Your license key is missing, <a href=%s>add valid purchase code</a> to use the cookie scanner
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Brakuje klucza licencji, <a href=%s>dodaj prawidłowy numer klucza</a> aby używać skanera ciasteczek

en: Your server is running PHP version %s but Ultimate GDPR & CCPA %s requires at least %s
pl_PL: Twój serwer używa PHP wersji %s a Ultimate GDPR & CCPA %s wymaga co najmniej %s

en: Please upload a file to import
pl_PL: Prześlij plik do zaimportowania

en: No options were imported
pl_PL: Żadne opcje nie zostały zaimportowane

en: Settings imported successfully
pl_PL: Ustawienia zostały pomyślnie zaimportowane

en: Settings were not imported. Please check the import file.
pl_PL: Ustawienia nie zostały zaimportowane. Sprawdź plik importu.

en: Wrong file format for services.
pl_PL: Nieprawidłowy format pliku dla usług.

en: Services imported successfully
pl_PL: Usługi zostały zaimportowane pomyślnie

en: No service was imported
pl_PL: Żadne usługi nie zostały  zaimportowane

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: License
pl_PL: Klucz licencji

en: Envato key
pl_PL: Klucz envato

en: Age Verification
pl_PL: Weryfikacja wieku

en: Popup content
pl_PL: Treść wyskakującego okienka

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Epiration time
pl_PL: Data ważności

en: Expiration time
pl_PL: Data ważności

en: Position of the age popup
pl_PL: Pozycja okienka z weryfikacją wieku

en: Buttons styles
pl_PL: Style przycisków

en: Popup box
pl_PL: Wyskakujące okienko

en: Custom style CSS
pl_PL: Niestandardowy styl CSS

en: Popup title
pl_PL: Tytuł

en: Age popup content
pl_PL: Treść

en: Popup 'Submit' button label
pl_PL: Etykieta przycisku "Wyślij"

en: Do not block user agents (eg. bots) containing the following texts (comma separated)
pl_PL: Nie blokuj programów użytkownika (np. Botów) zawierających następujące teksty (oddzielone przecinkami)

en: Lower age limit to enter the website
pl_PL: Minimalny wiek, aby wejść na stronę

en: Lower age limit to provide personal data
pl_PL: Minimalny wiek, aby przekazać dane osobowe

en: Default age select placeholder
pl_PL: Domyślnie ustawiona wartości wieku

en: Enter age value to assume if age not yet entered
pl_PL: Ustaw domyślny wiek według, którego wtyczka ma traktować użytkownika, jeśli ten nie podał swojego wieku

en: Enable Age Verification
pl_PL: Włącz weryfikację wieku

en: Display the popup on all pages
pl_PL: Wyświetl wyskakujące okienko na wszystkich stronach

en: Check if user is from California
pl_PL: Sprawdź czy użytkownik jest z Kaliforni

en: Select page where to display the popup
pl_PL: Wybierz strony, na których chcesz wyświetlić wyskakujące okienko

en: Select 'my account' page (one to redirect to when user is underage, eg. show link on registration form)
pl_PL: Wybierz stronę "moje konto" (gdzie przekierujemy nieletnich użytkowników lub użytkowników, którzy nie potwierdzili wieku)

en: Set age verification expire time [s]
pl_PL: Data ważności weryfikacji wieku

en: Button shape
pl_PL: Kształt przycisku

en: Button background color
pl_PL: Kolor tła przycisku

en: Button text color
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Position  (bottom, top and full page layout)
pl_PL: Pozycja (dół, góra, środek strony)

en: Distance from border [px]
pl_PL: Odległość od granicy [px]

en: Box style
pl_PL: Styl okienka

en: Box shape
pl_PL: Kształt okienka

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Background image
pl_PL: Zdjęcie w tle

en: Active Tab
pl_PL: Aktywna karta

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Protection shortcode label
pl_PL: Etykieta dla kodu chroniącego zawartość

en: Update
pl_PL: Aktualizacja

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Classic createIT
pl_PL: Klasyczny

en: Classic Dark
pl_PL: Klasyczny Ciemny

en: Classic Light
pl_PL: Klasyczny Jasny

en: Squared
pl_PL: Kwadratowy

en: Rounded
pl_PL: Zaokrąglony

en: Text Only
pl_PL: Tylko Tekst

en: Icon and Text
pl_PL: Ikona i tekst

en: Normal
pl_PL: Normalna

en: Large
pl_PL: Duży

en: Bottom left
pl_PL: Na dole po lewej

en: Bottom right
pl_PL: Na dole po prawej

en: Bottom panel
pl_PL: Dolny panel

en: Top left
pl_PL: Na górze po lewej

en: Top right
pl_PL: Na górze po prawej

en: Top panel
pl_PL: Górny panel

en: Full page layout
pl_PL: Środek strony

en: Front page
pl_PL: Pierwsza strona

en: Posts page
pl_PL: Strona postów

en: Submit
pl_PL: Zatwierdź

en: Trigger
pl_PL: Wyświetl

en: This website will:
pl_PL: Ta strona będzie:

en: This website won't:
pl_PL: Ta strona internetowa nie będzie:

en: Save & Close
pl_PL: Zapisz i zamknij

en: Block all
pl_PL: Zablokuj wszystkie

en: Essentials
pl_PL: Elementy zasadnicze

en: Functionality
pl_PL: Funkcjonalne

en: Analytics
pl_PL: Analityczne

en: Advertising
pl_PL: Reklamowe

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected;
pl_PL: Niezbędne: pamiętać ustawienie uprawnień do plików cookie; Niezbędne: Zezwalać na pliki cookie sesji; Niezbędne: zbierać informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach; Niezbędne: Śledzić, co wkładasz do koszyka; Niezbędne: Uwierzytelniać, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika; Niezbędne: Pamiętać wybraną wersję językową; Funkcjonalne: Pamiętać ustawienia mediów społecznościowych; Funkcjonalne: Pamiętać wybrany region i kraj;

en: Remember your login details; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Tailor information and advertising to your interests based on e.g. the content you have visited before. (Currently we do not use targeting or targeting cookies.; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location;
pl_PL: Pamiętać dane logowania; Funkcjonalne: Pamiętać ustawienia mediów społecznościowych; Funkcjonalne: Pamiętać wybrany region i kraj; Analityczne: śledzić odwiedzane strony i podejmowane interakcje; Analityczne: śledzić swoją lokalizację i region w oparciu o Twój numer IP; Analityczne: Śledzić czas spędzony na każdej stronie; Analityczne: Zwiększać jakość danych funkcji statystycznych; Reklamowe: dostosować informacje i reklamy do Twoich zainteresowań na podstawie np. treści którą odwiedziłeś wcześniej. (Obecnie nie używamy plików cookie służących do kierowania reklam; Reklamowe: gromadzić informacji umożliwiających identyfikację osoby, takich jak imię i nazwisko oraz lokalizacja;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country;
pl_PL: Niezbędne: pamiętać ustawienie uprawnień do plików cookie; Niezbędne: Zezwalać na pliki cookie sesji; Niezbędne: zbierać informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach; Niezbędne: Śledzić, co wkładasz do koszyka; Niezbędne: Uwierzytelniać, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika; Niezbędne: Pamiętać wybraną wersję językową; Funkcjonalne: Pamiętać ustawienia mediów społecznościowych; Funkcjonalne: Pamiętać wybrany region i kraj;

en: Remember your login details; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Tailor information and advertising to your interests based on e.g. the content you have visited before. (Currently we do not use targeting or targeting cookies.; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location;
pl_PL: Pamiętać dane logowania; Funkcjonalne: Pamiętać ustawienia mediów społecznościowych; Funkcjonalne: Pamiętać wybrany region i kraj; Analityczne: śledzić odwiedzane strony i podejmowane interakcje; Analityczne: śledzić swoją lokalizację i region w oparciu o Twój numer IP; Analityczne: Śledzić czas spędzony na każdej stronie; Analityczne: Zwiększać jakość danych funkcji statystycznych; Reklamowe: dostosować informacje i reklamy do Twoich zainteresowań na podstawie np. treści którą odwiedziłeś wcześniej. (Obecnie nie używamy plików cookie służących do kierowania reklam; Reklamowe: gromadzić informacji umożliwiających identyfikację osoby, takich jak imię i nazwisko oraz lokalizacja;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions;
pl_PL: Niezbędne: pamiętać ustawienie uprawnień do plików cookie; Niezbędne: Zezwalać na pliki cookie sesji; Niezbędne: zbierać informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach; Niezbędne: Śledzić, co wkładasz do koszyka; Niezbędne: Uwierzytelniać, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika; Niezbędne: Pamiętać wybraną wersję językową; Funkcjonalne: Pamiętać ustawienia mediów społecznościowych; Funkcjonalne: Pamiętać wybrany region i kraj; Analityczne: śledzić listy odwiedzonych stron; Analityczne: śledzić Twoją lokalizacją na podstawie numeru IP; Analityczne: zapisywać ilość czasu spędzonego na każdej stronie; Analityczne: zwiększać jakoś danych funkcji statystycznych

en: Remember your login details; Advertising: Use information for tailored advertising with third parties; Advertising: Allow you to connect to social sites; Advertising: Identify device you are using; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location
pl_PL: Pamiętać dane logowania;  Reklamowe: dostosować informacje i reklamy do Twoich zainteresowań na podstawie np. treści którą odwiedziłeś wcześniej. Reklamowe: umożliwiać połączenie z portalami społecznościowymi; Reklamowe: gromadzić informacji umożliwiających identyfikację osoby, takich jak imię i nazwisko oraz lokalizacja;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Use information for tailored advertising with third parties; Advertising: Allow you to connect to social sitesl Advertising: Identify device you are using; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location
pl_PL: Niezbędne: pamiętać ustawienie uprawnień do plików cookie; Niezbędne: Zezwalać na pliki cookie sesji; Niezbędne: zbierać informacje, które wprowadzasz do formularza kontaktowego, biuletynu i innych formularzy na wszystkich stronach; Niezbędne: Śledzić, co wkładasz do koszyka; Niezbędne: Uwierzytelniać, że jesteś zalogowany na swoje konto użytkownika; Niezbędne: Pamiętać wybraną wersję językową; Funkcjonalne: Pamiętać ustawienia mediów społecznościowych; Funkcjonalne: Pamiętać wybrany region i kraj; Analityczne: śledzić odwiedzane strony i podejmowane interakcje; Analityczne: śledzić Twoją lokalizację i region w oparciu o Twój numer IP; Analutyczne: Śledzić czas spędzony na każdej stronie; Analityczne: Zwiększać jakość danych funkcji statystycznych; Reklamowe: wykorzystywać informacje do dostosowanej reklamy stron trzecich; Reklamowe: umożliwiać łączenie się z serwisami społecznościowymi Reklamowe: identyfikować urządzenie, z którego korzystasz; Reklamowe: Zbierać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz lokalizację

en: Remember your login details
pl_PL: Zapamiętaj dane logowania

en: This content requires cookies
pl_PL: Ta zawartość wymaga plików cookie

en: Removal of your data will not limit in any way the system functionalities
pl_PL: Usunięcie Twoich danych nie wpłynie na funkcjonalność systemu

en: Age verification
pl_PL: Weryfikacja wieku

en: Enter your date of birth
pl_PL: Wprowadź datę urodzenia

en: Data Breach
pl_PL: Naruszenie Bezpieczeństwa Danych

en: Mail title
pl_PL: Tytuł wiadomości

en: Mail content
pl_PL: Treść wiadomości

en: Collect user emails from services
pl_PL: Zapisz e-maile użytkowników korzystających z usługi

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data breach information from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Informacja o naruszeniu bezpieczeństwa danych na %s

en: There was a data breach on our page...
pl_PL: Nastąpiło naruszenie bezpieczeństwa danych osobowych w witrynie...

en: <h3>Please navigate to <a href='%s'>Service Manager</a> tab to see all detected cookies.</h3>
pl_PL: <h3> Przejdź do <a href='%s'> Menedżera usług </a>, aby wyświetlić wszystkie wykryte pliki cookie.</h3>

en: Reset cookie settings after ended session
pl_PL: Zresetuje ustawienia ciasteczek po zakończonej sesji

en: Ask users to accept/reject cookies with every visit on the website
pl_PL: Poproś użytkownik o zgodę na ciasteczka podczas każdej wizyty

en: <i>This website will</i> label
pl_PL: <i>Ta witryna będzie </i> Etykietą

en: <i>This website won't</i> label
pl_PL: <i>Ta witryna nie ma</i> Etykiety

en: <i>Block all</i> label
pl_PL: <i>Zablokuj wszystkie </i> Etykiety

en: <i>Essentials</i> label
pl_PL: <i>Essentials </i> Etykieta

en: <i>Functionality</i> label
pl_PL: <i>Funkcjonalność </i> Etykieta

en: <i>Analytics</i> label
pl_PL: <i>Analytics </i> Etykieta

en: <i>Advertising</i> label
pl_PL: <i>Reklama </i> Etykieta

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: Weekly
pl_PL: Co tydzień

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: Quarterly
pl_PL: Kwartalnie

en: Every week
pl_PL: Co tydzień

en: Every month
pl_PL: Każdego miesiąca

en: Every quarter
pl_PL: Co kwartał

en: Cookie Consent
pl_PL: Zgoda na pliki cookie

en: Services Manager
pl_PL: Menedżer usług

en: Cookie popup content
pl_PL: Zawartość wyskakujących okienek

en: Buttons labels
pl_PL: Etykiety przycisków

en: Google Analytics Tracking ID
pl_PL: Identyfikator śledzenia Google Analytics

en: Cookie scanner settings
pl_PL: Ustawienia skanera ciasteczek

en: Read more
pl_PL: Czytaj Więcej

en: Reject All Cookies
pl_PL: Odrzuć wszystkie ciasteczka

en: Position of the cookie notice box
pl_PL: Pozycja pola powiadomienia o plikach cookie

en: Cookie notice box
pl_PL: Pole powiadomienia o ciasteczkach

en: Protection shortcode
pl_PL: Kod zabezpieczający zawartość

en: Withdrawal Cookie Agreement
pl_PL: Wycofanie zgody na ciasteczka

en: Advanced Cookies Settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia plików cookie

en: Trigger cookie
pl_PL: Włączenie ustawień ciasteczek

en: Modal styles
pl_PL: Styl pola

en: Lists of features
pl_PL: Listy funkcji

en: Labels
pl_PL: Etykiety

en: Additional settings
pl_PL: Dodatkowe ustawienia

en: My account disclaimer
pl_PL: Zastrzeżenia

en: Provide default content for the selected language (remember to save changes)
pl_PL: Podaj domyślną treść dla wybranego języka (pamiętaj, aby zapisać zmiany)

en: Cookie popup 'accept' button label (leave empty for default)
pl_PL: Etykieta przycisku \"zaakceptuj\" ciasteczka (pozostaw puste dla domyślnych)

en: Cookie popup 'read more' button label (leave empty for default)
pl_PL: Etykieta przycisku \"czytaj więcej\" (pozostaw puste dla domyślnych)

en: Cookie popup 'change settings' button label (leave empty for default)
pl_PL: Etykieta przycisku \"Zmień ustawienia\" pliku cookie (pozostaw puste dla domyślnych ustawień)

en: Open "Read More" in a new tab
pl_PL: Otwórz "Czytaj Więcej" w nowej zakładce

en: Display cookie popup on all pages
pl_PL: Wyświetlaj informację o ciasteczkach na wszystkich stronach

en: Check if user is from European Union
pl_PL: Sprawdź, czy użytkownik jest z Unii Europejskiej

en: Select page where to display the cookie popup
pl_PL: Wybierz stronę, na której chcesz wyświetlić wyskakujące okienko z informacją o ciasteczkach

en: Always display cookie popup
pl_PL: Zawsze wyświetlaj informację o ciasteczkach

en: Choose how often cookie scans should be performed
pl_PL: Wybierz częstotliwość skanowania nowych ciasteczek

en: Choose default level of new cookies
pl_PL: Wybierz domyślny poziom nowych plików cookie

en: Cookies whitelist (never block these cookies, comma separated)
pl_PL: Biała lista plików cookie (nigdy nie blokuj tych plików cookie, oddzielone przecinkami)

en: Block selected/all cookies until user consents
pl_PL: Zablokuj wybrane/wszystkie pliki cookie, dopóki użytkownik nie wyrazi zgody

en: Set consent expire time [s]
pl_PL: Ustaw czas wygaśnięcia zgody [s]

en: Button settings by
pl_PL: Ustawienia przycisków według

en: Button size
pl_PL: Rozmiar guzika

en: Button border color
pl_PL: Kolor obramowania przycisku

en: Cookie close modal button (an option to decline the cookies completely)
pl_PL: Przycisk zamknięcia informacji o ciasteczkach (możliwość odrzucenia wszystkich ciasteczek)

en: Read more page
pl_PL: Strona 'czytaj więcej'

en: Read More Custom URL
pl_PL: Niestandardowy adres URL strony 'czytaj więcej'

en: Heading
pl_PL: Nagłowek

en: Description
pl_PL: Opis

en: Show advanced cookie popup always, even when the consent is given
pl_PL: Wyświetlaj wyskakujące okienko z zaawansowanymi opcjami dla plików cookie zawsze, nawet jeśli udzielono zgody

en: Use advanced cookie groups popup
pl_PL: Użyj zaawansowanego zarządzania grupami plików cookie

en: Advanced cookie groups popup header content
pl_PL: Nagłówek okna z zaawansowanymi opcjami zarządzania plikami cookie

en: Trigger cookie settings by
pl_PL: Otwórz okno zarządzania ciasteczkami poprzez

en: Trigger cookie settings icon
pl_PL: Ikona wyzwalacza ustawień plików cookie

en: Trigger cookie settings text
pl_PL: Etykieta przycisku otwierające okno z ustawieniami

en: Trigger cookie settings background color
pl_PL: Kolor tła przycisku otwierającego okno z ustawieniami

en: Trigger cookie settings shape
pl_PL: Kształt przycisku otwierającego ustawienia

en: Trigger cookie settings position
pl_PL: Pozycja przycisku otwierającego ustawienia

en: Trigger cookie settings color
pl_PL: Kolor przycisku otwierającego ustawienia

en: List of features available for Essential level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji dostępnych dla poziomu Niezbędne (oddzielony średnikiem)

en: List of features not available for Essential level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji niedostępnych dla poziomu Niezbędne (oddzielony średnikiem)

en: List of features available for Functionality level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji dostępnych dla poziomu Funkcjonalne (oddzielony średnikiem)

en: List of features not available for Functionality level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji niedostępnych dla poziomu Funkcjonalne (oddzielony średnikiem)

en: List of features available for Analytics level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji dostępnych na poziomie Analityczne (oddzielonych średnikami)

en: List of features not available for Analytics level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji niedostępnych na poziomie Analityczne (oddzielonych średnikami)

en: List of features available for Advertising level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji dostępnych dla poziomu Reklamowe (oddzielony średnikiem)

en: List of features not available for Advertising level (semicolon separated)
pl_PL: Lista funkcji niedostępnych dla poziomu Reklamowe (oddzielony średnikiem)

en: Cookie modal header color
pl_PL: Kolor nagłówka

en: Cookie modal text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Cookie modal skin
pl_PL: Skórka modalna do ciastek

en: Cookie close modal text (If empty, button X(close) will display. If not, it will display the text)
pl_PL: Etykieta przycisku zamykającego okienko (jeśli pole będzie puste, wyświetlimy przycisk X w rogu okienka)

en: Hide "Block All" level features
pl_PL: Ukryj listę na poziomie  "Zablokuj wszystko"

en: Hide "Essential" level features
pl_PL: Ukryj listę na poziomie "Niezbędne"

en: Hide "Functionality" level features
pl_PL: Ukryj listę z poziomu "Funkcjonalne"

en: Hide "Analytics" level features
pl_PL: Ukryj listę z poziomu "Analityczne"

en: Hide "Advertising" level features
pl_PL: Ukryj listę z poziomu "Reklamowe"

en: Advanced cookie popup 'save & close' button label (leave empty for default)
pl_PL: Etykieta przycisku \"zapisz i zamknij\" w okienku z zaawansowanych zarządzaniem ciasteczkami (pozostaw puste, aby zastosować ustawienia domyślne)

en: Select default privacy group
pl_PL: Wybierz domyślną grupę ciasteczek

en: Reload page when user saves changes
pl_PL: Załaduj ponownie stronę, gdy użytkownik zapisuje zmiany

en: Select privacy group after user accepts cookies in the popup
pl_PL: Wybierz grupę ciasteczek po tym, jak użytkownik zaakceptuje pliki cookie w wyskakującym okienku

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Classic
pl_PL: Klasyczny

en: Modern
pl_PL: Nowoczesny

en: Icon Only
pl_PL: Tylko ikona

en: Top Left
pl_PL: Na górze po lewej

en: Top center
pl_PL: Na środku przy górnej krawędzi

en: Top Right
pl_PL: W prawym górnym rogu

en: Center Left
pl_PL: Na środku przy lewej krawędzi

en: Center Right
pl_PL: Na środku przy prawej krawędzi

en: Bottom Left
pl_PL: Na dole po lewej

en: Bottom Center
pl_PL: Na środku przy dolnej krawędzi

en: Bottom Right
pl_PL: Na dole po prawej

en: Round
pl_PL: Okrągły

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Neutral
pl_PL: Neutralny

en: Modern Blue
pl_PL: Nowoczesny niebieski

en: Compact Dark Blue
pl_PL: Kompaktowy granatowy

en: Compact Light Blue
pl_PL: Kompaktowy Jasnoniebieski

en: Compact Green
pl_PL: Kompaktowy Zielony

en: Accept
pl_PL: Zaakceptuj

en: Change Settings
pl_PL: Zmień ustawienia

en: Decide to block all cookies which we're using. You can change these settings at any time. Learn more about the cookies we use.
pl_PL: Wybierz blokowanie wszystkich ciasteczek. Możesz zmienić tę opcję w każdej chwili. Dowiedz się więcej o ciasteczkach, których używamy.

en: Cookies detected: %s, Cookies saved: %s
pl_PL: Wykryto pliki cookie: %s, pliki cookie zapisane: %s

en: There was a problem with connecting to the cookie scanner. Skipped this url.
pl_PL: Nie udało się połączyć ze skanerem ciastek. Pominięto ten adres URL.

en: Load
pl_PL: Zaimportuj

en: Wrong email!
pl_PL: Niepoprawny adres e-mail!

en: Recaptcha error!
pl_PL: Błąd w polu recaptcha!

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Data Access request
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Nowe żądanie dostępu do danych

en: There is a new data access request from email %s. See details at %s
pl_PL: Nadesłano nowe żądanie dostępu do danych osobowych z adresu %s. Sprawdź szczegóły na %s

en: Your request was sent!
pl_PL: Twoje żądanie zostało wysłane!

en: Data was sent to email: %s
pl_PL: Informacje zostały wysłane na adres: %s

en: The following emails were removed from the list: %s
pl_PL: Następujące adresy e-mail zostały usunięte z listy: %s

en: Not sent
pl_PL: Niewysłane

en: Data Access
pl_PL: Dostęp do danych

en: Data access settings
pl_PL: Ustawienia dostępu

en: Automatically send data to all users on their request
pl_PL: Automatycznie wysyłaj dane do wszystkich użytkowników na ich żądanie

en: Remove empty fields in Data Access Request List
pl_PL: Usuń puste pola w liście dostepu do danych

en: Email to send new request notifications to
pl_PL: Adres email, na który wysyłane będą powiadomienia o nowych zgłoszeniach

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data request results from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Odpowiedź na żądanie udostępnienia informacji o przechowywanych danych od %s

en: Please find data attached
pl_PL: W załączeniu znajduje się plik z danymi przechowywanymi w naszej witrynie

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Right To Be Forgotten request from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Nowe żądanie usunięcia danych od %s

en: There is a new Right To Be Forgotten request from email %s. See details at %s
pl_PL: Przesłano nowe żądanie usunięcia danych z adresu %s. Sprawdź szczegóły na %s

en: Right To Be Forgotten
pl_PL: Usuń dane

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm request to be forgotten from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Zatwierdź formularz żądania usunięcia danych %s

en: Your request was already confirmed.
pl_PL: Twoje żądanie zostało już potwierdzone.

en: Your request was successfully confirmed.
pl_PL: Twoje żądanie zostało pomyślnie potwierdzone.

en: Your request was not confirmed. Please check the link or contact admin.
pl_PL: Twoje żądanie nie zostało potwierdzone. Sprawdź poprawność adresu email lub skontaktuj się z administratorem.

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Emails were sent to the following users: %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Wiadomości zostały wysłane do następujących użytkowników: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] The following emails were removed from list: %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Następujące adresy email zostały usunięte z listy: %s

en: Non existing service id: %s
pl_PL: Identyfikator nierozpoznanej usługi: %s

en: There was an error forgetting %s service: %s
pl_PL: Nastąpił problem z usunięciem danych z %s usługi: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Services data were removed
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Informacje zapisane przez wtyczki zostały usunięte

en: Forms skin
pl_PL: Tworzy skórę

en: Right to be forgotten settings
pl_PL: Ustawienia żądania usunięcia danych

en: Skin
pl_PL: Skórka

en: Automatically forget users who confirmed their mail
pl_PL: Automatycznie zapominaj użytkowników, którzy potwierdzili swój adres e-mail

en: Automatically send email about data removal to users who confirmed their email
pl_PL: Automatycznie wysyłaj e-maile o usunięciu danych do użytkowników, którzy potwierdzili swój e-mail

en: Permit users of selected roles only to be forgotten automatically
pl_PL: Zezwalaj na automatyczne zapominanie użytkowników wybranych ról

en: Admin email to send new request notifications to
pl_PL: Adres administratora, na który wysyłane będą powiadomienia o nowych zgłoszeniach

en: User notification email subject
pl_PL: Tytuł wiadomości wysyłanej do użytkownika

en: User notification email message
pl_PL: Treść wiadomości wysyłanej do użytkownika

en: Set custom URL to the page containing Ultimate GDPR & CCPA shortcode as the email confirmation target page (or leave empty for autodetect)
pl_PL: Ustaw niestandardowy URL na stronę zawierającą krótki kod Ultimate GDPR & CCPA jako stronę docelową potwierdzenia adresu e-mail (lub pozostaw puste dla automatycznego wykrycia)

en: Simple form
pl_PL: Prosty formularz

en: Rounded form
pl_PL: Zaokrąglony formularz

en: Tabbed form
pl_PL: Formularz z zakładkami

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Your data has been forgotten
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Twoje dane zostały usunięte

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Privacy Policy
pl_PL: Polityka Prywatności

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Require administrators to accept Privacy Policy (redirect)
pl_PL: Wymagaj od administratorów zaakceptowania Polityki Prywatności (ustaw przekierowanie)

en: Require logged in users to accept Privacy Policy (redirect)
pl_PL: Wymagaj od zalogowanych użytkowników zaakceptowania Polityki Prywatności (ustaw przekierowanie)

en: Require not logged in users/guests to accept Privacy Policy (redirect)
pl_PL: Wymagaj od niezalogowanych użytkowników zaakceptowania Polityki Prywatności (ustaw przekierowanie)

en: WordPress Privacy Policy page
pl_PL: Strona Polityki Prywatności WordPressa

en: Page with existing Privacy Policy
pl_PL: Strona, na której znajduje się Polityka Prywatności

en: Privacy Policy Custom URL
pl_PL: Niestandardowy adres URL strony z Polityką Prywatności

en: Open Privacy Policy in a new Tab
pl_PL: Otwórz Politykę Prywatności w nowej karcie

en: Page to redirect to after Privacy Policy accepted
pl_PL: Strona, na którą użytkownik zostanie przekierowany po akceptacji Polityki Prywatności

en: Shortcode Button Styling
pl_PL: Stylowanie przycisków shortcodem

en: Privacy Policy version, eg. 1.0 (if you change it, user has to give consent again)
pl_PL: Wersja Polityki Prywatności, np. 1.0 (aktualizacja wersji powoduje konieczność ponownego wyrażenia zgody przez użytkownika)

en: Redirect to Privacy Policy first (if Terms and Conditions also redirect)
pl_PL: Przekieruj najpierw na stronę Polityki Prywatności (jeśli ustawiono także wymuszenie przekierowania na stronę Regulaminu)

en: Convert the following text to Privacy Policy link in all services templates, eg. 'Privacy Policy'
pl_PL: Konwertuj wybrany tekst na URL do strony Polityki Prywatności, np. 'Polityka Prywatności'

en: Click here to create
pl_PL: Kliknij, aby stworzyć

en: 1. Place %s shortcode on your existing Privacy Policy page to add an accept button.%s2. Select Privacy Policy page below, so users can be redirected there to give their consent.
pl_PL: 1. Umieść kod %s na stronie Polityki Prywatności, aby dodać przycisk zaakceptuj.%s2. Wybierz stronę Polityki Prywatności poniżej, aby ustawić przekierowanie dla użytkowników, którzy jeszcze jej nie zaakceptowali.

en: WordPress Privacy page
pl_PL: Strona Polityki Prywatności WordPressa

en: Last visited page
pl_PL: Ostatnio odwiedzona strona

en: Don't redirect
pl_PL: Nie przekierowuj

en: Theme Default
pl_PL: Domyślny szablon

en: Cookie box buttons
pl_PL: Przyciski pola z informacją o plikach ciasteczek

en: Pseudonymization
pl_PL: Pseudonimizacja

en: Encryption is not possible. Please check your openssl library.
pl_PL: Szyfrowanie nie jest możliwe. Sprawdź ustawienia biblioteki openssl.

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Automatically encrypt new data
pl_PL: Automatycznie szyfruj nowe dane

en: Automatically decrypt all data on the fly (if you have anything encrypted, this is recommended)
pl_PL: Automatycznie odszyfruj nowe dane (jeśli jakiekolwiek dane są szyfrowane, ta opcja jest rekomendowana)

en: Select data to encrypt
pl_PL: Wybierz dane do zaszyfrowania

en: This feature is experimental and may lead to irreversible data lost! After encryption, it may be impossible for anyone to decrypt your data.
pl_PL: Ta funkcjonalność jest eksperymentalna i może prowadzić do nieodwracalnej utraty danych! Po zaszyfrowaniu danych, odszyfrowanie może nie być możliwe.

en: Pseudonymization feature allows you to encrypt some of the data stored in the database. That way, if anyone got access to your database, the user's data would be pseudonymized. Database contents are permanently encrypted and can be decrypted on the fly when accessed by users. You can also permanently decrypt all your contents.
pl_PL: Pseudonimizacja umożliwia szyfrowanie niektórych danych przechowywanych w bazie danych. W ten sposób, jeśli ktokolwiek uzyska dostęp do Twojej bazy danych, dane użytkownika będą pseudonimizowane. Zawartość bazy danych jest trwale szyfrowana i można ją odszyfrować w locie, gdy dostęp do niej mają użytkownicy. Możesz również trwale odszyfrować całą zawartość.

en: How to use:
pl_PL: Instrukcje użytkowania:

en: 1. Make a backup
pl_PL: 1. Utwórz kopię zapasową

en: 2. Select which data to encrypt
pl_PL: 2. Wybierz, które dane mają zostać zaszyfrowane

en: 3. (Optionally) Select 'automatically encrypt new data' for continuous encryption of all incoming data
pl_PL: 3. (Opcjonalnie) Wybierz \"automatycznie zaszyfruj nowe dane\" w celu ciągłego szyfrowania wszystkich przychodzących danych

en: 4. Click 'Save changes'
pl_PL: 4. Kliknij 'Zapisz zmiany'

en: 5. (Optionally) Click 'Encrypt selected' to encrypt all current data which has not been yet encrypted
pl_PL: 5. (Opcjonalnie) Kliknij 'Zaszyfruj wybrane', aby zaszyfrować aktualnie wybrane dane, które nie zostały jeszcze zaszyfrowane

en: Data encrypted successfully
pl_PL: Dane zostały pomyślnie zaszyfrowane

en: Decryption is not possible. Please check your openssl library.
pl_PL: Odszyfrowywanie nie jest możliwe. Sprawdź swoją bibliotekę openssl.

en: Data decrypted successfully
pl_PL: Dane zostały pomyślnie odszyfrowane

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Data Rectification request from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Nowa prośba o sprostowanie danych z% s

en: There is a new Data Rectification request from email %s. See details at %s
pl_PL: Przesłano nową prośbę o usunięcie danych z adresu e-mail %s. Zobacz szczegóły na %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm your data rectification request from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Potwierdź prośbę o poprawienie danych z %s

en: Data Rectification
pl_PL: Sprostowanie danych

en: Data Rectification settings
pl_PL: Ustawienia sprostowania danych

en: Email to send admin notifications to
pl_PL: Adres email, na który wysyłane będą powiadomienia

en: User mail title
pl_PL: Tytuł wiadomości

en: User mail content
pl_PL: Treść wiadomości

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data rectification notice from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Powiadomienie o sprostowaniu danych z %s

en: Your data has been rectified
pl_PL: Twoje dane zostały sprostowane

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Parent Services
pl_PL: Nadrzędna usługa

en: All Services
pl_PL: Wszystkie usługi

en: View Service
pl_PL: Zobacz usługę

en: Add New Service
pl_PL: Dodaj nową usługę

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Edit Service
pl_PL: Edytuj usługę

en: Update Service
pl_PL: Aktualizuje usługę

en: Search Services
pl_PL: Przeszukaj usługi

en: Not Found
pl_PL: Nie znaleziono

en: Not found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono w Koszu

en: services
pl_PL: usługi

en: Services options
pl_PL: Opcje usług

en: Recaptcha key (for myaccount shortcode submissions)
pl_PL: Klucz recaptcha (dla formularzy dostępu, usuwania i edycji danych)

en: Recaptcha secret key (for myaccount shortcode submissions)
pl_PL: Sekretny klucz recaptcha (dla formularzy dostępu, usuwania i edycji danych)

en: When logging consents of users who did not accept Privacy Policy, log their IP
pl_PL: Podczas rejestrowania zgody użytkowników, którzy nie akceptują Polityki prywatności, zapisuj ich IP

en: When logging consents of users who did not accept Privacy Policy, log their User Agent
pl_PL: Podczas rejestrowania zgody użytkowników, którzy nie akceptują Polityki prywatności, zapisuj ich User Agent

[ctx: Post Type General Name]
en: Services
pl_PL: Usługi

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Services
pl_PL: Usługa

en: Terms And Conditions
pl_PL: Regulamin

en: Terms and Conditions
pl_PL: Regulamin

en: Require administrators to accept Terms and Conditions (redirect)
pl_PL: Wymagaj od administratorów zaakceptowania warunków (przekierowania)

en: Require logged in users to accept Terms and Conditions (redirect)
pl_PL: Wymagaj od zalogowanych użytkowników zaakceptowania Regulaminu (ustaw przekierowanie)

en: Require guest users to accept Terms and Conditions (redirect)
pl_PL: Wymagaj od użytkowników-gości zaakceptowania warunków (przekierowania)

en: The page with existing Terms and Conditions
pl_PL: Strona z istniejącym regulaminem

en: The page to redirect to after Terms accepted
pl_PL: Strona, do której należy przekierować po zaakceptowaniu warunków

en: Terms and Condition Custom URL
pl_PL: Regulamin Niestandardowy adres URL

en: Terms version, eg. 1.0 (if you change it, user has to give consent again)
pl_PL: Wersja Regulaminu, np. 1.0 (aktualizacja wersji powoduje konieczność ponownego wyrażenia zgody przez użytkownika)

en: Convert the following text to Terms and Conditions link in all services templates, eg. 'Terms and Conditions'
pl_PL: Konwertuj poniższy tekst na link do strony Regulaminu, np. 'Regulamin'

en: 1. Place %s shortcode on your existing Terms and Conditions page to add an accept button.%s2. Select Terms and Conditions page below, so users can be redirected there to give their consent.
pl_PL: 1. Umieść kod %s na stronie Regulaminu, aby dodać przycisk akceptacji.%s2. Wybierz poniżej stronę Regulaminu, aby zostali tam przekierowani po wyrażeniu zgody.

en: There is a new Unsubscribe request from email %s. See details at %s
pl_PL: Przesłano nowe żądanie anulowania subskrypcji z adresu e-mail %s. Zobacz szczególny na %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm request to be unsubscribed from %s newsletters
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Dowiedz się więcej o biuletynie %s

en: There was an error unsubscribing %s from %s service: %s
pl_PL: Wystapił problem z anulowaniem subskrypcji %s z %s usługi: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Unsubscription finished!
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Finita la cancellazione!

en: Unsubscribe
pl_PL: Anulowanie subskrypcji

en: Unsubscribe settings
pl_PL: Ustawienia opcji anulowania subskrypcji

en: Hide Unsubscribe Tab
pl_PL: Ukryj kartę Anuluj subskrypcję

en: Automatically unsubscribe users who confirmed their mail
pl_PL: Automatycznie anuluj subskrypcje użytkowników, którzy potwierdzili swój adres e-mail

en: Automatically send email about unsubscription to users who confirmed their email
pl_PL: Invia automaticamente e-mail sulla disiscrizione agli utenti che hanno confermato la loro e-mail

en: Enter custom subheader for 'Unsubscribe' tab in 'my account' shortcode (or leave empty for default content)
pl_PL: Wpisz tekst podtytułu w zakładce 'Anuluj Subskrypcję' (zostaw puste, aby użyć domyślnej wartości)

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Unsubscribe notice from %s
pl_PL: [Ultimate GDPR & CCPA] Informacja o anulowaniu subskrypcji od %s

en: You have been unsubscribed
pl_PL: Twoja subskrypcja została anulowana

en: To confirm, please follow this link: %s
pl_PL: Aby potwierdzić, kliknij ten link: %s

en: Essential
pl_PL: Niezbędne

en: not applicable
pl_PL: nie dotyczy

en: [%s] Block Addthis cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
pl_PL: [%s] Zablokuj ciasteczka wtyczki Addthis jeśli użytkownik nie zaakceptował grupy 'Funkcjonalne'

en: [%s] Hide from Forget Me Form
pl_PL: [%s] Schowaj w formularzu usuwania danych

en: Inject consent checkbox to all forms
pl_PL: Pole wyboru Wstrzyknij zgodę dla wszystkich formularzy

en: Akismet process data from user's comments
pl_PL: Akismet przetwarza dane z komentarzy użytkowników

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms
pl_PL: [%s] Dodaj pole zgody dla wszystkich formularzy

en: ARForms gathers data entered by users in forms
pl_PL: ARForms gromadzi dane wprowadzane przez użytkowników w formularzach

en: <strong>ERROR</strong>: Please consent to storage of your data
pl_PL: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wyrazić zgodę na zbieranie danych

en: [%s] Name
pl_PL: [%s] Nazwa

en: [%s] Description
pl_PL: [%s] Opis

en: [%s] Enter the existing user's email whom the posts will be reassigned to (or leave empty to delete them when forgetting)
pl_PL: [%s] Wprowadź adres e-mail użytkownika, do którego zostaną przydzielone posty (lub pozostaw puste, aby je usunąć)

en: bbPress gathers users activity in forums
pl_PL: bbPress gromadzi informacje o aktywności użytkowników na stronach i grupach

en: Could not delete user data for user: %s
pl_PL: Nie można usunąć danych użytkownika: %s

en: Could not reassign user data for user: %s
pl_PL: Nie można ponownie przypisać danych użytkownika: %s

en: BuddyPress gathers users activity in profile pages and groups
pl_PL: BuddyPress gromadzi informacje o aktywności użytkowników na stronach i grupach

en: Caldera Forms gathers data entered by users in forms
pl_PL: Caldera Forms gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: Contact Form CFDB7 gathers data entered by users in Contact Form 7
pl_PL: Contact Form CFDB7 gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w Contact Form 7

en: [Contact Form 7] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
pl_PL: [Contact Form 7] Dodaj pole zgody na górze formularza

en: Contact Form 7 gathers data entered by users in forms
pl_PL: Contact Form 7 gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: There were problems forgetting data for user: %s
pl_PL: Wystąpiły problemy z usunięciem danych użytkownika: %s

en: [%s] Display consent checkbox for logged in user
pl_PL: [%s] Wyświetl pole wyboru zgody zalogowanym użytkownikom

en: Waitlist for WooCommerce - Back In Stock Notifier gathers data entered by users in forms
pl_PL: Waitlist for WooCommerce - Back In Stock Notifier zbiera dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: eForm gathers data entered by users in forms
pl_PL: eForm gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: %s is required.
pl_PL: %s jest wymagany.

en: Consent
pl_PL: Zgoda

en: Events Manager gathers data entered by users in booking order forms
pl_PL: Events Manager gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach rezerwacji

en: Flamingo gathers data entered by users in CF7 forms
pl_PL: Flamingo gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzu CF7

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms (Basic)
pl_PL: [%s] Dodaj pole zgody dla wszystkich formularzy (Basic)

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms (Premium)
pl_PL: [%s] Dodaj pole zgody dla wszystkich formularzy (Premium)

en: Formidable Forms gathers data entered by users in forms
pl_PL: Formidable Forms gromadzi dane wprowadzane przez użytkowników w formularzach

en: [Formidable Forms] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
pl_PL: [Formidable Forms] Dodaj pole zgody na górze formularza

en: This field is required
pl_PL: To pole jest wymagane

en: Enable Google Analytics anonymized IP tracking (<a href='%s' target='_blank'>read more</a>)
pl_PL: Włącz analitykowe śledzenie adresów IP w Google Analytics (<a href='%s' target='_blank'> czytaj dalej </a>)

en: Please note that even when enabled, Ultimate GDPR & CCPA will still block Google Analytics without user consent. If you would like to track anonymously users without accepting cookies, please <a href='%s' target='_blank'>read more here</a>.
pl_PL: Pamiętaj, że nawet po włączeniu, Ostateczny GDPR nadal będzie blokował Google Analytics bez zgody użytkownika. Jeśli chcesz śledzić anonimowo użytkowników bez akceptowania plików cookie, <a href='%s' target='_blank'> przeczytaj więcej tutaj </a>.

en: Google Analytics Tracking ID (disable tracking for this ID when cookies consent not given), eg. UA-118586768-1
pl_PL: Identyfikator śledzenia Google Analytics (wyłącz śledzenie dla tego identyfikatora, jeśli użytkownik nie zaakceptuje ciasteczek), np. UA-118586768-1

en: [Gravity Forms] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
pl_PL: [Gravity Forms] Dodaj pole zgody jako na górze

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Gravity forms gathers data entered by users in forms
pl_PL: Gravity forms gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: Hotjar works most accurately if the Hotjar Tracking Code is in the Head tag (<head>) of every page you want to track on your site. This ensures that Hotjar will start tracking visitors as soon as possible.
pl_PL: Hotjar działa najdokładniej, jeśli Kod Śledzący Hotjar znajduje się w tagu Head (<head>) każdej strony, którą chcesz śledzić w swojej witrynie. Gwarantuje to, że Hotjar rozpocznie śledzenie odwiedzających tak szybko, jak to możliwe.

en: [Mailchimp] Inject consent checkbox to order fields
pl_PL: [Mailchimp] Dodaj pole zgody do formularza subskrypcji

en: [Mailchimp] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
pl_PL: [Mailchimp] Dodaj pole zgody na górze

en: Consent is mandatory to proceed
pl_PL: Zgoda jest wymagana, aby kontynuować

en: Mailchimp gathers data entered by users in forms
pl_PL: Mailchimp gromadzi dane wprowadzane przez użytkowników w formularzach

en: Mailpoet gathers data entered by users in forms
pl_PL: Mailpoet zbiera dane wprowadzane przez użytkowników do formularzy

en: [%s] Inject consent checkbox to subscribe forms
pl_PL: [%s] Dodaj pole zgody dla formularzy subskrypcji

en: [%s] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
pl_PL: [%s] Dodaj pole zgody na górze listy

en: [%s] Inject consent checkbox to unsubscribe forms
pl_PL: [%s] Dodaj pole zgody dla formularzy wypisania się z subskrypcji

en: Consent is missing
pl_PL: Nie wyrażono zgody

en: Mailster collects signed in user data
pl_PL: Mailster Zbiera dane zalogowanych użytkowników

en: [Newsletter] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
pl_PL: [Newsletter] Dodaje pole zgody jako pierwsze pole zamiast ostatniego

en: Newsletter
pl_PL: Biuletyn

en: Newsletter gathers data entered by users in newsletter forms
pl_PL: Biuletyn gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach newslettera

en: Ninja Forms gathers data entered by users in forms
pl_PL: Ninja Forms gromadzi dane wprowadzane przez użytkowników w formularzach

en: Quform gathers data entered by users in forms
pl_PL: Quform gromadzi dane wprowadzane przez użytkowników w formularzach

en: Do not sell my information
pl_PL: Nie sprzedawaj moich danych

en: Request not to sell personal information
pl_PL: Wniosek o niesprzedawanie danych osobowych

en: Consent is required
pl_PL: Zgoda jest wymagana

en: %s gathers data entered by users in forms
pl_PL: %s gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: [WooCommerce] Description
pl_PL: [WooCommerce] Opis

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to order fields
pl_PL: [WooCommerce] Rozszerz formularz składania zamówienia o pole zgody na przetwarzanie danych osobowych

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to account forms
pl_PL: [WooCommerce] Wstaw pole zgody do formularzy konta

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to checkout
pl_PL: [WooCommerce] Dodaj pole zgody do strony realizacji transakcji

en: [WooCommerce] Additional checkout consent label
pl_PL: [WooCommerce] Treść dodatkowego pola zgody na stronie realizacji transakcji

en: [WooCommerce] Inject Additional consent checkbox to checkout
pl_PL: [WooCommerce] Dodaj dodatkowe pole zgody na stronie realizacji transakcji

en: [WooCommerce] Pseudonymize first and last name
pl_PL: [WooCommerce] Pseudonimizuj imię i nazwisko

en: [WooCommerce] Pseudonymize address information
pl_PL: [WooCommerce] Pseudonimizuj dane adresowe

en: [WooCommerce] Pseudonymize billing email
pl_PL: [WooCommerce] Pseudonimizuj adres rozliczenia

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy
pl_PL: Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności

en: WooCommerce gathers data entered by users in shop orders
pl_PL: WooCommerce zbiera dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach zamówień w sklepie

en: [%s] Block Wordfence cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
pl_PL: [%s] Zablokuj ciasteczka wtyczki Wordfence jeśli użytkownik nie zaakceptował grupy 'Funkcjonalne'

en: Please give consent to collect your data
pl_PL: Proszę wyrazić zgodę na zbieranie danych

en: Anonymous
pl_PL: Anonimowy

en: Could not update comment data for comments: %s
pl_PL: Nie można zaktualizować danych komentarzy: %s

en: [WP Comments] Description
pl_PL: [WP Comments] Opis

en: [WP Comments] Inject consent checkbox to comments fields
pl_PL: [WP Comments] Wstaw pole zgody do pól komentarzy

en: WordPress Comments are data entered by users in comments
pl_PL: Komentarze WordPress to dane wprowadzone przez użytkowników w komentarzach

en: wpForo gathers users activity in forums
pl_PL: wpForo gromadzi aktywność użytkowników na forach

en: Could not delete posts for user: %s
pl_PL: Nie można usunąć danych użytkownika: %s

en: [WP Job Manager] Description
pl_PL: [WP Job Manage] Opis

en: WP Job Manager gathers data entered by users in forms
pl_PL: WP Job Manager gromadzi dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach

en: Could not update post data for posts: %s
pl_PL: Nie można zaktualizować danych dotyczących postów: %s

en: [WP Posts] Delete posts instead of reassigning to a different user?
pl_PL: [WP Posts] Czy usunąć posty zamiast przydzielać do innego użytkownika?

en: [WordPress Posts] Description
pl_PL: [WordPress Posts] Opis

en: [WP Posts] Enter the user email whom the posts will be reassigned to (default is admin)
pl_PL: [WP Posts] Wprowadź adres e-mail użytkownika, do którego zostaną przydzielone posty (domyślnie jest to administrator)

en: WordPress posts author data
pl_PL: WordPress publikuje dane autora

en: [WP Simple Paypal Shopping Cart] Pseudonymize user order data
pl_PL: [WP Simple Paypal Shopping Cart] Pseudonimizuj dane zamówienia

en: WP Simple Paypal Shopping Cart gathers consumer orders data
pl_PL: WP Simple Paypal Shopping Cart zbiera dane zamówień użytkowników

en: WP User Data
pl_PL: Dane użytkownika WordPress

en: [WP User Data] Description
pl_PL: [WP User Data] Opis

en: [WP User Data] Pseudonymize first and last name
pl_PL: [WP User Data] Pseudonimizuj imię i nazwisko

en: [WP User] Inject consent checkbox to User network signup form fields
pl_PL: [WP User] Dodaj pole zgody do formularza rejestracji w sieci mulitisite

en: [WP User] Inject consent checkbox to User register form fields
pl_PL: [WP User] Dodaje pole zgody w formularzu rejestracji

en: [WP User] Inject consent checkbox to lost password form fields
pl_PL: [WP User] Dodaj pole zgody w formularzu resetowania hasła

en: WordPress user data stored as user meta data in database
pl_PL: Dane użytkownika WordPress przechowywane jako meta dane użytkownika w bazie danych

en: WPForms Lite gathers data entered by users in forms
pl_PL: WPForms Lite zbiera dane z formularzy wypełnionych przez użytkowników

en: [%s] Compliance Consent Text
pl_PL: [%s] Tekst zgody

en: Easy Form for Mailchimp gathers data entered by users in forms
pl_PL: Easy Form for Mailchimp zbiera dane z formularzy wypełnionych przez użytkowników

en: WooCommerce Wishlist gathers data entered by users in shop orders
pl_PL: WooCommerce Wishlist zbiera dane wprowadzone przez użytkowników w formularzach zamówień w sklepie

en: [Youtube] Remove youtube iframes until Necessary cookies accepted
pl_PL: [Youtube] Usuń iframe z filmami Youtube jeśli Niezbędne ciasteczka nie są zaakceptowane

en: Youtube creates cookies
pl_PL: Youtube tworzy ciasteczka

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: There was an error in your request
pl_PL: Wystapił błąd w twoim zgłoszeniu

en: You need to be at least %s years old to make full use of the website.
pl_PL: Musisz mieć co najmniej %s lat, aby w pełni korzystać z tej strony.

en: First or Third Party Filter
pl_PL: Filtruj ciasteczka pierwszej lub trzeciej strony

en: Any
pl_PL: Dowolny

en: First party
pl_PL: Ciasteczka lokalne

en: Third party
pl_PL: Ciasteczka serwisów zewnętrznych

en: Cookie names
pl_PL: Nazwa ciasteczka

en: Type of cookie
pl_PL: Typ ciasteczka

en: First or Third party
pl_PL: Lokalne lub serwisów zewnętrznych

en: Can be blocked
pl_PL: Może być blokowane

en: Session or Persistent
pl_PL: Sesyjne czy trwałe

en: Expiry Time
pl_PL: Czas wygaśnięcia

en: Purpose
pl_PL: Przeznaczenie

en: Session
pl_PL: Sesyjne

en: Persistent
pl_PL: Trwałe

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Age verification popup
pl_PL: Okienko weryfikacji wieku

en: Preferences
pl_PL: Preferencje

en: Emails were sent.
pl_PL: Wiadomości e-mail zostały wysłane.

en: You will send emails to the following emails:
pl_PL: Wyślesz wiadomość na następujące adresy e-mail:

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Press 'Save changes' before sending emails if you changed any options
pl_PL: Naciśnij "Zapisz zmiany", zanim wyślesz e-maile, jeśli zmienisz jakiekolwiek opcje

en: Go to send emails screen
pl_PL: Przejdź do ekranu wysyłania e-maili

en: Make sure that you're using, <a href=%s>valid purchase code</a> to use the cookie scanner.
pl_PL: Upewnij się, że używasz, <a href=%s> prawidłowego klucza licencyjnego</a> aby używać skanera ciasteczek.

en: Cookie popup
pl_PL: Okno pop-up z informacją o wykorzystywaniu przez witrynę ciasteczek

en: Advanced settings
pl_PL: Zaawansowane ustawienia

en: Press 'Save changes' before downloading logs if you changed any options
pl_PL: Naciśnij 'Zapisz zmiany' przed pobraniem listy zgód, jeśli zmienisz jakiekolwiek opcje

en: Download consents log
pl_PL: Pobierz listę zgód użytkowników

en: Delete consents log
pl_PL: Usuń rejestr zgód

en: NOTE: Once it is deleted you cannot retrieved the consent logs again.
pl_PL: UWAGA: Po usunięciu nie da się ponownie odzyskać rejestru

en: Scan for cookies
pl_PL: Skanuj, aby wykryć ciasteczka

en: Last scan:
pl_PL: Ostatni skan:

en: The website has not been scanned yet.
pl_PL: Strona nie została dotąd przeskanowana

en: Your website should be publicly accessible so that the Cookie Detector can work properly.
pl_PL: Twoja strona musi być publicznie dostępna, aby skaner działał prawidłowo.

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Cookies Scanner
pl_PL: Skanowanie w poszukiwaniu ciasteczek

en: Our busy bees are searching for cookies on:
pl_PL: Nasze pracowite pszczółki wyszukują pliki ciasteczek:

en: posts and pages
pl_PL: w postach oraz na stronach

en:  of your WordPress site.
pl_PL:  Twojej witryny WordPress.

en: It can take up to few minutes. Thanks for your patience!
pl_PL: Może to zająć do kilku minut. Dziękujemy za cierpliwość!

en: One of our bees returned with:
pl_PL: Jedna z pszczółek powróciłam z:

en: Other bees are still searching...
pl_PL: Pozostałe pszczółki nadal szukają...

en: All our busy bees are back with these results:
pl_PL: Wszystkie nasze pracowite pszczółki powróciły z następującymi wynikami:

en: We are currently scanning:
pl_PL: Aktualnie skanujemy:

en: Failed scans:
pl_PL: Nie powiodło się skanowanie:

en: Show failed scans
pl_PL: Pokaż wynik nieudanego skanowania

en: Retry failed scans
pl_PL: Spróbuj ponownie wykonać skanowanie

en: Are you sure you want to retry failed scans?
pl_PL: Czy chcesz powtórzyć skanowanie adresów URL zakończonych niepowodzeniem?

en: Currently scanned URL:
pl_PL: Aktualnie skanowany adres URL:

en: Introduction
pl_PL: Wprowadzenie

en: Compatibility
pl_PL: Zgodność

en: The GDPR was approved and adopted by the EU Parliament in April 2016.
pl_PL: Rozporządzenie o Ochronie danych osobowych (RODO) zostało zatwierdzone i przyjęte przez Parlament Unii Europejskiej w kwietniu 2016 roku.

en:  The regulation will take effect after a two-year transition period and, unlike a Directive it does not require any enabling legislation to be passed by government; meaning it will be in force May 2018.
pl_PL:  Rozporządzenie wejdzie w życie po dwuletnim okresie przejściowym i w przeciwieństwie do dyrektywy, nie wymaga od rządu żadnego aktu wykonawczego; co oznacza, że będzie obowiązywać od maja 2018 r.

en: The GDPR not only applies to organisations located within the EU but it will also apply to organisations located outside of the EU if they offer goods or services to, or monitor the behaviour of, EU data subjects. It applies to all companies processing and holding the personal data of data subjects residing in the European Union, regardless of the company's location.
pl_PL: RODO nie dotyczy wyłącznie organizacji zlokalizowanych w UE, ale będzie również miało zastosowanie do organizacji spoza UE, jeśli oferują towary lub usługi lub monitorują zachowanie podmiotów danych w UE. Dotyczy to wszystkich firm przetwarzających i przechowujących dane osobowe osób, których dane dotyczą, zamieszkałych w Unii Europejskiej, niezależnie od lokalizacji firmy.

en: This plugin will create a form where users can request access to or deletion of their personal data, stored on your website. It is also possible to:
pl_PL: Wtyczka Ultimate GDPR & CCPA Compliance Toolkit for WordPress stworzy, m.in. formularze, za pośrednictwem których użytkownicy będą mogli prosić o dostęp, usunięcie lub edycję swoich danych osobowych, przechowywanych na Twojej stronie internetowej. Możliwe jest również:

en: Create a custom cookie notice and block all cookies until cookie consent is given.
pl_PL: Utworzenie boksu informującego o plikach cookies, wykorzystywanych w witrynie, blokowanie \"ciasteczek\", dopóki nie zostanie wydana zgoda na ich używanie.

en: Set up redirects for your Terms and Conditions and Privacy Policy pages until consent is given.
pl_PL: Ustawienie przekierowań do stron Polityka Prywatności oraz Regulamin do momentu wyrażenia zgody na warunki użytkowania witryny.

en: Browse user requests for data access/deletion and set custom email notifications.
pl_PL: Przeglądanie zgłoszeń użytkowników z prośbą o dostępu/usunięcie danych i ustawienie edytowalnych powiadomień e-mail.

en: Send custom email informing about data breach to all users which left their email at your site.
pl_PL: Wysyłanie wiadomości e-mail informujących o naruszeniu bezpieczeństwa danych do wszystkich użytkowników, którzy pozostawili swój adres e-mail w Twojej witrynie.

en: Automatically add consent boxes for various forms on your website.
pl_PL: Automatycznie dodawanie pola zgody na przetwarzanie danych osobowych do formularzy znajdujących się na Twojej stronie internetowej.

en: Pseudonymize some of user data stored in database.
pl_PL: Pseudonimizację danych użytkownika przechowywanych w bazie danych.

en: Check currently activated plugins for GDPR compliance.
pl_PL: Weryfikację zgodności z RODO aktualnie włączonych wtyczek.

en: To start, browse through settings. Then, create a new page with shortcode:
pl_PL: Aby rozpocząć, przejdź do ustawień. Następnie utwórz nową stronę i dodaj do niej następujący shortcode, aby wyświetlić formularz dostępu, usuwania i edycji danych: [ultimate_gdpr_myaccount]

en: Available Shortcodes
pl_PL: Dostępne Shortcode'y

en: User Settings:
pl_PL: Ustawienia użytkownika:

en: Privacy Policy Button:
pl_PL: Przycisk 'Polityka Prywatności':

en: Terms and Conditions Button:
pl_PL: Przycisk 'Regulamin':

en: Cookie Popup Link:
pl_PL: Link do Okna pop-up z zaawansowanymi ustawieniami Polityki Prywatności:

en: [ultimate_gdpr_cookie_popup]Link [/ultimate_gdpr_cookie_popup]
pl_PL: [ultimate_gdpr_cookie_popup]Połączyć [/ultimate_gdpr_cookie_popup]

en: Display Cookies List:
pl_PL: Wyświetl listę plików z ciasteczkami:

en: Protect Content:
pl_PL: Zabezpiecz zawartość:

en: content
pl_PL: zawartość

en: Privacy Center:
pl_PL: Centrum ochrony prywatności:

en: System requirements:
pl_PL: Wymagania systemowe:

en: PHP Version:
pl_PL: Wersja PHP:

en: Memory limit:
pl_PL: Limit pamięci:

en: Disk space:
pl_PL: Miejsce na dysku:

en: Export/import options
pl_PL: Opcje eksportu / importu

en: You can export current plugin settings to a file which can be used to import the settings on other websites
pl_PL: Możesz wyeksportować bieżące ustawienia wtyczki do pliku, które następnie mogą zostać użyte do importu tych ustawień na inna stronę

en: Export plugin settings
pl_PL: Eksportuj ustawienia wtyczki

en: Select file to import settings from. Your current settings will be overwritten.
pl_PL: Wybierz plik, z którego chcesz importować ustawienia. Twoje bieżące ustawienia zostaną nadpisane.

en: Import plugin settings
pl_PL: Importuj ustawienia wtyczki

en: Export services from Service Manager
pl_PL: Eksportuj usługi z Service Manager

en: Export services
pl_PL: Eksportuj usługi

en: Select file to add services from. Your current services will not be removed.
pl_PL: Wybierz plik, z którego chcesz dodać usługi. Twoje bieżące usługi nie zostaną usunięte.

en: Import services to Service Manager
pl_PL: Importuj usługi do Service Manager

en: Any questions?
pl_PL: Czy masz jakiekolwiek pytania?

en: Please have a look at the
pl_PL: Zerknij proszę na nasze

en: Support forum
pl_PL: Forum pomocy technicznej

en: or ask your questions via email
pl_PL: lub zadaj pytanie przez e-mail

en: Link to our
pl_PL: Link do naszej

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacji

en: Collected data for user: %s
pl_PL: Zebrane dane dla użytkownika: %s

en: Go back
pl_PL: Wróć

en: No data collected for this service
pl_PL: Brak danych zebranych dla tej usługi

en: Data access requests list
pl_PL: Lista żądań dostępu z lista żądań dostępu do danych

en: User ID
pl_PL: Identyfikator użytkownika

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Date of request
pl_PL: Data zamówienia

en: Date of data sent
pl_PL: Data wysłania danych

en: Select for action
pl_PL: Wybierz działanie

en: See details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: Not registered
pl_PL: Nie zarejestrowany

en: Preview data
pl_PL: Podgląd danych

en: Send data to selected emails
pl_PL: Wyślij dane do wybranego e-maila

en: Remove selected requests from list
pl_PL: Usuń wybrane żądania z listy

en: Remove all sent requests from list
pl_PL: Usuń wszystkie żądania z listy

en: Right To Be Forgotten request list
pl_PL: Lista zgłoszeń "Prawo do bycia zapomnianym"

en: Services to forget (user selected)
pl_PL: Usługi do zapomnienia (wybrane przez użytkownika)

en: Date of mail sent
pl_PL: Data wysłania maila

en: Email user / remove request
pl_PL: Wyślij e-mail do użytkowania / usuń żądanie

en: Select all
pl_PL: Wybierz wszystkie

en: Forgotten at %s
pl_PL: Usunięte o %s

en: Forget and notify selected users
pl_PL: Usuń i poinformuj wybranych użytkowników

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Collects user data
pl_PL: Zbiera dane użytkownika

en: Compatible with Ultimate GDPR & CCPA
pl_PL: Kompatybilne z Ultimate GDPR & CCPA

en: No
pl_PL: Nie

en: Probably
pl_PL: Prawdopodobnie

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Partly
pl_PL: Częściowo

en: Press "Save changes" before downloading logs if you changed any options
pl_PL: Jeśli wprowadziłeś jakiekolwiek zmiany, naciśnij przycisk "Zapisz zmiany", zanim pobierzesz rejestr

en: Press 'Save changes' before pressing encryption buttons if you changed any options
pl_PL: Jeśli wprowadziłeś jakiekolwiek zmiany, naciśnij przycisk "Zapisz zmiany", zanim włączysz szyfrowanie

en: Encrypt selected
pl_PL: Zaszyfruj wybrane

en: Decrypt selected
pl_PL: Odszyfruj wybrane

en: Current data:
pl_PL: Obecne dane:

en: Rectified data:
pl_PL: Dane sprostowane:

en: Rectified data for user: %s
pl_PL: Sprostowane dane użytkownika: %s

en: Data rectification requests list
pl_PL: Lista danych do sprostowania

en: See rectified data
pl_PL: Zobacz sprostowane dane

en: Download all consents log
pl_PL: Pobierz dziennik wszystkich zgód

en: Unsubscribe request list
pl_PL: Lista żądań anulowania subskrypcji

en: Services to unsubscribe from (user selected)
pl_PL: Anuluj subskrypcje z (wybrane przez użytkownika)

en: Unsubscribed at %s
pl_PL: Annulla iscrizione a %s

en: Unsubscribe and notify selected users
pl_PL: Anuluj subskrypcje i poinformuj wybranych użytkowników

en: Privacy settings
pl_PL: Ustawienia Prywatności

en: Decide which cookies you want to allow.
pl_PL: Zdecyduj, które ciasteczka chcesz włączyć.

en: You can change these settings at any time. However, this can result in some functions no longer being available. For information on deleting the cookies, please consult your browser’s help function.
pl_PL: Możesz zmienić ustawienia w dowolnym momencie. Pamiętaj, że ograniczenie ciasteczek może zablokować korzystanie z niektórych funkcji. Aby uzyskać informacje na temat usuwania plików cookie, skorzystaj z funkcji pomocy w swojej przeglądarce.

en: Learn more about the cookies we use.
pl_PL: Dowiedz się więcej o używanych przez nas plikach cookie.

en: With the slider, you can enable or disable different types of cookies:
pl_PL: Za pomocą suwaka można włączać i wyłączać różne typy plików ciasteczek:

en: This website wont't:
pl_PL: Ta strona nie będzie:

en: Hide details
pl_PL: Ukryj szczegóły

en: Cookie Box Settings
pl_PL: Ustawienia zgody na pliki cookie

en: This field cannot be blank.
pl_PL: To pole nie może być puste.

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy (required)
pl_PL: Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności (wymagane)

en: I consent to my data being stored according to the Privacy Policy
pl_PL: Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności

en: Follow this link to access Privacy Policy
pl_PL: Kliknij link, aby przejść do strony Polityki Prywatności

en: You must accept the Privacy Policy before submitting the form
pl_PL: Musisz zaakceptować Politykę Prywatności przed przesłaniem formularza

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy (required to submit)
pl_PL: Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności (wymagane do przesłania)

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy
pl_PL: Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych zgodnie z Polityką Prywatności

en: This is a required field.
pl_PL: To pole jest wymagane.

en: This field is mandatory
pl_PL: To pole jest obowiązkowe

en: Parent or guard authorization required
pl_PL: Wymagane potwierdzenie rodzica lub opiekuna

en: Below, you can browse services which sign up users to newsletters. Check services which newsletters you wish to be unsubscribed from. The subscription will stop immediately.
pl_PL: Poniżej możesz przeglądać usługi, które rejestrują użytkowników w biuletynie. Sprawdź usługi, z których chcesz zrezygnować. Subskrypcja zostanie natychmiast zatrzymana.

en: Personal Data Access
pl_PL: Dostęp do danych osobowych

en: Forget me
pl_PL: Usuń dane

en: Data rectification
pl_PL: Popraw dane

en: You need to be at least %s years old to enter this website
pl_PL: Musisz mieć co najmniej %s lat, aby wejść na tę stronę

en: Date of birth
pl_PL: Data urodzenia

en: Parent or guard authorization.
pl_PL: Potwierdzenie rodzica lub opiekuna.

en: Your guard needs to be at least %s years old.
pl_PL: Twój opiekun musi mieć co najmnie %s lat.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Below, you can request for your personal data that's collected by this website sent to you in an email.
pl_PL: Poniżej możesz poprosić o przesłanie swoich danych osobowych zebranych przez tę stronę internetową w wiadomości e-mail.

en: Email:
pl_PL: E-mail:

en: I consent to have my email collected in order to receive my requested data. See Privacy Policy page for more information.
pl_PL: Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego adresu e-mail w celu otrzymania żądanych danych. Więcej informacji znajduje się na stronie Polityki Prywatności.

en: Below, you can browse services which collects your personal data on this website. Check services you wish to be forgotten by. This will send a request to the website admin. You will be notified by email once this is done."
pl_PL: Poniżej możesz przeglądać usługi, które zbierają twoje dane osobowe na tej stronie. Sprawdź usługi, o których chcesz zapomnieć. Spowoduje to wysłanie żądania do administratora strony. Po wykonaniu tej czynności otrzymasz powiadomienie e-mailem. "

en: Below, you can browse services which collects your personal data on this website. Check services you wish to be forgotten by. This will send a request to the website admin. You will be notified by email once this is done.
pl_PL: Poniżej możesz przeglądać usługi, które zbierają twoje dane osobowe na tej stronie. Sprawdź usługi, o których chcesz zapomnieć. Spowoduje to wysłanie żądania do administratora strony. Po wykonaniu tej czynności otrzymasz powiadomienie e-mailem.

en: I consent to have my email collected in order to process this request. See Privacy Policy page for more information.
pl_PL: Zgadzam się na zapisanie mojego adresu e-mail, aby przeprocesować to zapytanie. Zobacz Politykę Prywatności aby dowiedzieć się więcej

en: Below, you can send a request to have your data rectified by  the website admin. Enter what you would like to be rectified. You will be notified by email once this is done.
pl_PL: Poniżej możesz wysłać prośbę o zmianę swoich danych do administratora strony. Wpisz co powinno zostać zmienione. Zostaniesz powiadomiony mailowo po wprowadzeniu zmian.

en: Current data
pl_PL: Aktualne dane

en: Rectified data
pl_PL: Dane sprostowane

en: You have already accepted Privacy Policy
pl_PL: Już zaakceptowałeś Politykę Prywatności

en: Decline
pl_PL: Odmów

en: Data access
pl_PL: Dostęp do danych

en: Right to be forgotten
pl_PL: Usuń dane

en: Cookie settings
pl_PL: Ustawienia plików cookie

en: Privacy policy
pl_PL: Polityka prywatności

en: Terms &amp; conditions pages
pl_PL: Warunki &amp; strony warunków

en: Contact DPO
pl_PL: Skontaktuj się z DPO

en: You have already accepted Terms and Conditions
pl_PL: Już zaakceptowałeś Regulamin

en: Service name
pl_PL: Nazwa usługi

en: Script names
pl_PL: Nazwy skryptów

en: Please input comma separated names of cookie creating scripts
pl_PL: Wpisz nazwy skryptów aktywujących ciasteczka, oddzielone przecinkami

en: Please input comma separated cookie names
pl_PL: Wpisz nazwy ciasteczek oddzielone przecinkami

en: First or Third party?
pl_PL: Ciasteczko pierwszej czy trzeciej strony?

en: Can be blocked?
pl_PL: Czy może zostać zablokowane?

en: Cookies hold private data?
pl_PL: Czy ciasteczka zapisują dane osobowe?

en: Session or Persistent?
pl_PL: Sesyjne czy Trwałe?

en: Do you want to activate this service?
pl_PL: Czy chcesz aktywować tę usługę?

en: Downloading update...
pl_PL: Pobieranie aktualizacji...

en: Ultimate GDPR & CCPA: Update server is not responding
pl_PL: Ultimate GDPR & CCPA: Brak odpowiedzi z serwera

en: Could not get new version info from OP
pl_PL: Nie mogliśmy pobrać informacji o nowej wersji z OP

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl_PL: Ta wtyczka musi zostać zaktualizowana, aby być kompatybilna z Twoim motywem.

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj wymagane wtyczki

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj wtyczki

en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalowanie wtyczki: %s

en: Updating Plugin: %s
pl_PL: Aktualizowanie wtyczki: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nie tak z połączeniem z API wtyczki

en: Return to Required Plugins Installer
pl_PL: Wróć do ekranu instalacji wymaganych wtyczek

en: Return to the Dashboard
pl_PL: Powróć do panelu

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Wtyczka pomyślnie aktywowana.

en: The following plugin was activated successfully:
pl_PL: Poniższa wtyczka została pomyślnie aktywowana:

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl_PL: Nie podjęto działań. Wtyczka %1$s jest już aktywna.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl_PL: Wtyczka nie została aktywowana. Wyższa wersja %s jest wymagana dla tego motywu. Zaktualizuj wtyczkę.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zainstalowano i aktywowano pomyślnie. %1$s

en: Dismiss this notice
pl_PL: Schowaj powiadomienie

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl_PL: Wykryto jedną lub więcej wtyczek do instalacji, aktualizacji lub aktywacji

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl_PL: Skontaktuje się z administratorem tej strony z prośbą o pomoc

en: Update Required
pl_PL: Wymagana aktualizacja

en: Set the parent_slug config variable instead.
pl_PL: Ustaw zastępczy parametr nazwy folderu nadrzędnego

en: Return to Dashboard
pl_PL: Wróć do panelu

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl_PL: Zdalna paczka instalacyjna wtyczki nie zawiera folderu o poszukiwanej nazwie, a zmiana nazwy nie działa.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl_PL: Skontaktuj się z dostawcą wtyczki i poproś o spakowanie plików wtyczki zgodnie ze standardami WordPressa

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl_PL: Zdalna paczka instalacyjna wtyczki zawiera więcej niż jeden plik, ale pliki nie znajdują się w tym samym folderze.

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Recommended
pl_PL: Rekomendowane

en: WordPress Repository
pl_PL: Repozytorium WordPressa

en: External Source
pl_PL: Żródło zewnętrzne

en: Pre-Packaged
pl_PL: Uprzednio spakowany

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowany

en: Installed But Not Activated
pl_PL: Zainstalowany, ale nie aktywowany

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Required Update not Available
pl_PL: Wymagana aktualizacja niedostępna

en: Requires Update
pl_PL: Wymaga aktualizacji

en: Update recommended
pl_PL: Rekomendowana aktualizacja

en: Installed version:
pl_PL: Zainstalowana wersja

en: Minimum required version:
pl_PL: Minimalna wymagana wersja

en: Available version:
pl_PL: Dostępna wersja

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Type
pl_PL: Typ

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Install %2$s
pl_PL: Zainstaluj %2$s

en: Update %2$s
pl_PL: Aktualizuj %2$s

en: Activate %2$s
pl_PL: Aktywuj %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
pl_PL: Wiadomość od autora dotycząca aktualizacji:

en: Install
pl_PL: Zainstaluj

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl_PL: Nie wybrano żadnych wtyczek do instalacji. Nie podjęto działania.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl_PL: Nie wybrano żadnych wtyczek do aktualizacji. Nie podjęto działania.

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl_PL: W tej chwili nie ma żadnych wtyczek dostępnych do zainstalowania.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl_PL: W tej chwili nie ma żadnych wtyczek dostępnych do aktualizacji.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl_PL: Nie wybrano żadnych wtyczek do aktywacji. Nie podjęto działania.

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl_PL: W tej chwili nie ma żadnych wtyczek dostępnych do aktywacji.

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Aktualizacja wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl_PL: W trakcie instalacji %1$s: <strong>%2$s</strong> pojawił się błąd.

en: The installation of %1$s failed.
pl_PL: Instalacja %1$s nie powiodła się

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Proces instalacji i aktywacji właśnie się rozpoczyna. Może to potrwać kilka minut, więc prosimy o cierpliwość.

en: %1$s installed and activated successfully.
pl_PL: %1$s zainstalowano i aktywowano pomyślnie.

en: All installations and activations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały zakończone.

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie i aktywacja wtyczek %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Zaczyna się proces instalacji. Może on potrwać kilka minut, prosimy o cierpliwość.

en: %1$s installed successfully.
pl_PL: %1$s zainstalowano pomyślnie.

en: All installations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje zostały zakończone

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie wtyczek %1$s (%2$d/%3$d)

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl_PL: i

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
pl_PL: nieznany

en: To Install <span class="count">(%s)</span>
pl_PL: Do zainstalowania <span class="count">(%s)</span>

en: Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl_PL: Dostępne aktualizacje <span class="count">(%s)</span>

en: To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl_PL: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>

en: The following plugins were activated successfully:
pl_PL: Aktywowano następujące wtyczki:

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span>
pl_PL: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>

en: Settings (Not Active)
pl_PL: Ustawienia (Nieaktywne)

en: <i>Set this on Akismet Plugin %s </i>
pl_PL: <i>Ustaw dla wtyczki Akismet %s </i>

en: [%s] Block WPML cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
pl_PL: [%s] Zablokuj ciasteczka WPML jeśli użytkownik nie zaakceptuje Funkcjonalnych ciasteczek

en: [%s] Inject consent to privacy policy
pl_PL: [%s] Dodaj zgodę na politykę prywatności

en: January
pl_PL: Styczeń

en: February
pl_PL: Luty

en: March
pl_PL: Marzec

en: April
pl_PL: Kwiecień

en: May
pl_PL: Maj

en: June
pl_PL: Czerwiec

en: July
pl_PL: Lipiec

en: August
pl_PL: Sierpień

en: September
pl_PL: Wrzesień

en: October
pl_PL: Październik

en: November
pl_PL: Listopad

en: December
pl_PL: Grudzień
