WPML_EXPORT - en to bg translation catalogue (564 entries)

en: Please upload a file to import
bg: Моля те, качи файл за импортиране

en: No options were imported
bg: Не бяха импортирани опции

en: Settings imported successfully
bg: Настройките са импортирани успешно

en: Settings were not imported. Please check the import file.
bg: Настройките не бяха импортирани. Моля те, провери импортирания файл.

en: Wrong file format for services.
bg: Грешен файлов формат за услугите.

en: Services imported successfully
bg: Услугите са успешно импортирани

en: No service was imported
bg: Не бе импротирана никаква услуга

en: Enabled
bg: Включено

en: Enable
bg: Включи

en: Disabled
bg: Изключени

en: Disable
bg: Изключи

en: Options
bg: Опции

en: Buttons styles
bg: Стилове на бутоните

en: Custom style CSS
bg: Персонализиран CSS

en: Do not block user agents (eg. bots) containing the following texts (comma separated)
bg: Недей блокира потребителски агенти (напр. ботове), които съдържат следните текстове (разделени със запетая)

en: Button shape
bg: Форма на бутона

en: Button background color
bg: Фонов цвят на бутона

en: Button text color
bg: Цвят на текста на бутона

en: Distance from border [px]
bg: Разстояние от контура [px]

en: Box style
bg: Стил на кутийката

en: Box shape
bg: Форма на кутийката

en: Background color
bg: Фонов цвят

en: Background image
bg: Фоново изображение

en: Active Tab
bg: Раздел Активни

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Protection shortcode label
bg: Етикет на краткия код за защита

en: Update
bg: Обнови

en: Remove
bg: Премахни

en: Rounded
bg: Закръглено

en: Text Only
bg: Само Текст

en: Icon and Text
bg: Икона и Текст

en: Normal
bg: Нормално

en: Large
bg: Голямо

en: Bottom left
bg: Долу вляво

en: Bottom right
bg: Долу вдясно

en: Bottom panel
bg: Долен панел

en: Top left
bg: Горе вляво

en: Top right
bg: Горе вдясно

en: Top panel
bg: Горен панел

en: Front page
bg: Начална страница

en: Posts page
bg: Страница с постове

en: Submit
bg: Изпрати

en: Trigger
bg: Извикай

en: This website will:
bg: Този сайт ще:

en: This website won't:
bg: Този сайт няма:

en: Save & Close
bg: Запази и затвори

en: Block all
bg: Блокирай всички

en: Essentials
bg: Нужни

en: Functionality
bg: Функционални

en: Analytics
bg: Аналитични

en: Advertising
bg: Рекламни

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected;
bg: Нужни: Запомням твоите настройки за бисквитки; Нужни: Позволи бисквитки на сесиите; Нужни: Събирам информацията, която въвеждаш във формулярите за връзка, формулярите за бюлетини по страниците; Нужни: Следя какво вкарваш в пазарската си количка; Нужни: Удостоверявам, че си влезнал в акаунта си; Нужни: Помня избраната от тебе версия на езика;

en: Remember your login details; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Tailor information and advertising to your interests based on e.g. the content you have visited before. (Currently we do not use targeting or targeting cookies.; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location;
bg: Запомня твоите данни за вход; Функционални: Пази настройките в социалните медии; Функционални: Помните избраните страна и регион; Аналитични: Следи посетените от теб страници и действия; Аналитични: Следи твоето място и регион на базата твоя IP адрес; Аналитични: Измерва времето ти на всяка страница; Аналитични: Увеличава качеството на статистическите данни; Рекламни: Използва информацията за персонализирани реклами чрез трети страни; Рекламни: Позволява да се свързваш със социални сайтове; Рекламни: Идентифицира устройството, което използваш; Рекламни: Събира лични данни, като име и място;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country;
bg: Нужни: Запомням твоите настройки за бисквитки; Нужни: Позволи бисквитки на сесиите; Нужни: Събирам информацията, която въвеждаш във формулярите за връзка, формулярите за бюлетини по страниците; Нужни: Следя какво вкарваш в пазарската си количка; Нужни: Удостоверявам, че си влезнал в акаунта си; Нужни: Помня избраната от тебе версия на езика; Функционални: Запомням настройките ти за социални медии; Функционалност: Запомням избраните страна и регион;

en: Remember your login details; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Tailor information and advertising to your interests based on e.g. the content you have visited before. (Currently we do not use targeting or targeting cookies.; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location;
bg: Запомня твоите данни за вход; Аналитични: Следи посетените от теб страници и действия; Аналитични: Следи твоето място и регион на базата твоя IP адрес; Аналитични: Измерва времето ти на всяка страница; Аналитични: Увеличава качеството на статистическите данни; Рекламни: Използва информацията за персонализирани реклами чрез трети страни; Рекламни: Позволява да се свързваш със социални сайтове; Рекламни: Идентифицира устройството, което използваш; Рекламни: Събира лични данни, като име и място;

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions;
bg: Нужни: Запомням твоите настройки за бисквитки; Нужни: Позволи бисквитки на сесиите; Нужни: Събирам информацията, която въвеждаш във формулярите за връзка, формулярите за бюлетини по страниците; Нужни: Следя какво вкарваш в пазарската си количка; Нужни: Удостоверявам, че си влезнал в акаунта си; Нужни: Помня избраната от тебе версия на езика; Функционални: Запомням настройките ти за социални медии; Функционалност: Запомням избраните страна и регион;Аналитични: Следя посетените от тебе страници и предприетите действия; Аналитични: Следя твоите местоположение и регион на базата на твоя IP адрес; Аналитични: Следя времето, прекарано на всяка страница; Аналитични: Повишавам качеството на статистическите функции;

en: Remember your login details; Advertising: Use information for tailored advertising with third parties; Advertising: Allow you to connect to social sites; Advertising: Identify device you are using; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location
bg: Запомня твоите данни за вход; Рекламни: Използва информацията за персонализирани реклами чрез трети страни; Рекламни: Позволява да се свързваш със социални сайтове; Рекламни: Идентифицира устройството, което използваш; Рекламни: Събира лични данни, като име и място

en: Essential: Remember your cookie permission setting; Essential: Allow session cookies; Essential: Gather information you input into a contact forms, newsletter and other forms across all pages; Essential: Keep track of what you input in a shopping cart; Essential: Authenticate that you are logged into your user account; Essential: Remember language version you selected; Functionality: Remember social media settings; Functionality: Remember selected region and country; Analytics: Keep track of your visited pages and interaction taken; Analytics: Keep track about your location and region based on your IP number; Analytics: Keep track of the time spent on each page; Analytics: Increase the data quality of the statistics functions; Advertising: Use information for tailored advertising with third parties; Advertising: Allow you to connect to social sitesl Advertising: Identify device you are using; Advertising: Gather personally identifiable information such as name and location
bg: Нужни: Запомням твоите настройки за бисквитки; Нужни: Позволи бисквитки на сесиите; Нужни: Събирам информацията, която въвеждаш във формулярите за връзка, формулярите за бюлетини по страниците; Нужни: Следя какво вкарваш в пазарската си количка; Нужни: Удостоверявам, че си влезнал в акаунта си; Нужни: Помня избраната от тебе версия на езика; Функционални: Запомням настройките ти за социални медии; Функционалност: Запомням избраните страна и регион;Аналитични: Следя посетените от тебе страници и предприетите действия; Аналитични: Следя твоите местоположение и регион на базата на твоя IP адрес; Аналитични: Следя времето, прекарано на всяка страница; Аналитични: Повишавам качеството на статистическите функции;Рекламни: Използвам информацията за персонализирани реклами с трети страни; Рекламни: Позволявам ти да се свързваш със социални сайтове; Рекламни: Иденктифицирам устройството, което използваш; Рекламни: Събирам лична информация, като име и място

en: Remember your login details
bg: Запомня твоите данни за вход

en: This content requires cookies
bg: Това съдържание иска бисквитки

en: Data Breach
bg: Изтичане на данни

en: Mail title
bg: Заглавие на имейла

en: Mail content
bg: Съдържание на имейла

en: Collect user emails from services
bg: Събери имейлите на потребителите от услугите

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data breach information from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Информация за изтичане на данни от %s

en: There was a data breach on our page...
bg: Имаше изтичане на данни от нашия сайт...

en: <h3>Please navigate to <a href='%s'>Service Manager</a> tab to see all detected cookies.</h3>
bg: <h3>Моля, посети раздел <a href='%s'>Управление на услуги</a> за да видиш всички засечени бисквитки.</h3>

en: <i>This website will</i> label
bg: <i>Този сайт ще</i> етикет

en: <i>This website won't</i> label
bg: <i>Този сайт няма</i> етикет

en: <i>Block all</i> label
bg: <i>Блокиране на всички</i> етикет

en: <i>Essentials</i> label
bg: <i>Нужни</i> етикет

en: <i>Functionality</i> label
bg: <i>Функционалност</i> етикет

en: <i>Analytics</i> label
bg: <i>Аналитичен</i> етикет

en: <i>Advertising</i> label
bg: <i>Рекламен</i> етикет

en: Never
bg: Никога

en: Weekly
bg: Седмично

en: Monthly
bg: Месечно

en: Quarterly
bg: Тримесечно

en: Every week
bg: Вс. седмица

en: Every month
bg: Вс. месец

en: Every quarter
bg: Вс. тримесечие

en: Cookie Consent
bg: Съгласие за бисквитки

en: Services Manager
bg: Диспечер на услугите

en: Cookie popup content
bg: Съдържание на изскачащия прозорец за бисквитки

en: Buttons labels
bg: Етикети на бутоните

en: Read more
bg: Прочети още

en: Position of the cookie notice box
bg: Позиция на кутийката за известие за бисквитки

en: Cookie notice box
bg: Кутийка за известие за бисквитка

en: Protection shortcode
bg: Кратък код за защита

en: Advanced Cookies Settings
bg: Подробни настройки за бисквитки

en: Trigger cookie
bg: Извикване на настройките на бисквитките

en: Modal styles
bg: Модални стилове

en: Lists of features
bg: Списъци с функции

en: Labels
bg: Етикети

en: Additional settings
bg: Допълнителни настройки

en: Provide default content for the selected language (remember to save changes)
bg: Предостави съдържание по подразбиране за избрания език (помни да запазиш промените)

en: Cookie popup 'accept' button label (leave empty for default)
bg: Етикет на бутона \"Приеми\" на изскачащия прозорец за бисквитки (остави празно за по подразбиране)

en: Cookie popup 'read more' button label (leave empty for default)
bg: Етикет на бутона \"Прочети повече\" на изскачащия прозорец за бисквитки (остави празно за по подразбиране)

en: Cookie popup 'change settings' button label (leave empty for default)
bg: Етикет на бутона \"Промени настройки\" на изскачащия прозорец за бисквитки (остави празно за по подразбиране)

en: Display cookie popup on all pages
bg: Покажи изскачащия прозорец за бисквитки навсякъде

en: Check if user is from European Union
bg: Провери дали потребителят е от ЕС

en: Select page where to display the cookie popup
bg: Избери страница, къдет да показвам изскачащия прозорец за бисквитки

en: Choose default level of new cookies
bg: Избери ниво по подразбиране за новите бисквитки

en: Cookies whitelist (never block these cookies, comma separated)
bg: Бял списък бисквитки (никога не блокирай тези)

en: Block selected/all cookies until user consents
bg: Блокирай избраните/всички бисквитки докато потребителят се съгласи

en: Set consent expire time [s]
bg: Избери време за изтичане на съгласието

en: Button settings by
bg: Настройки на бутона по

en: Button size
bg: Размер на бутона

en: Button border color
bg: Цвят на очертанията на бутона

en: Read more page
bg: Страница Прочети още

en: Read More Custom URL
bg: Адрес по желание към Прочети още

en: Description
bg: Описание

en: Show advanced cookie popup always, even when the consent is given
bg: Показвай подробния изскачащ прозорец за бисквитки винаги, дори след дадено съгласие

en: Use advanced cookie groups popup
bg: Използвай подробния изскачащ прозорец с групи бисквитки

en: Advanced cookie groups popup header content
bg: Съдържание на заглавието на изскачащия прозорец за подробни групи бисквитки

en: Trigger cookie settings by
bg: Извикай настройки на бисквитките според

en: Trigger cookie settings icon
bg: Иконка на настройките на бисквитките

en: Trigger cookie settings text
bg: Текст на настройките за бисквитки

en: Trigger cookie settings background color
bg: Фон на настройките на бисквитките

en: Trigger cookie settings shape
bg: Форма на настройките за бисквитките

en: Trigger cookie settings position
bg: Позиция на настройките на бисквитките

en: Trigger cookie settings color
bg: Цвят на настройките на бисквитките

en: List of features available for Essential level (semicolon separated)
bg: Списък функции, налични на ниво Нужни (разделени с точка и запетая)

en: List of features not available for Essential level (semicolon separated)
bg: Списък функции, неналични на ниво Нужни (разделени с точка и запетая)

en: List of features available for Functionality level (semicolon separated)
bg: Списък функции, налични на ниво Функционални (разделени с точка и запетая)

en: List of features not available for Functionality level (semicolon separated)
bg: Списък функции, неналични на ниво Функционални (разделени с точка и запетая)

en: List of features available for Analytics level (semicolon separated)
bg: Списък функции, налични на ниво Аналитични (разделени с точка и запетая)

en: List of features not available for Analytics level (semicolon separated)
bg: Списък функции, неналични на ниво Аналитични (разделени с точка и запетая)

en: List of features available for Advertising level (semicolon separated)
bg: Списък функции, налични на ниво Рекламни (разделени с точка и запетая)

en: List of features not available for Advertising level (semicolon separated)
bg: Списък функции, неналични на ниво Рекламни (разделени с точка и запетая)

en: Cookie modal header color
bg: Цвят на модалната заглавка на бисквитките

en: Cookie modal text color
bg: Модален цвят на текста на бисквитката

en: Cookie modal skin
bg: Модален цвят на бисквитката

en: Hide "Block All" level features
bg: Скрий функциите от ниво "Блокирай всички"

en: Hide "Essential" level features
bg: Скрий функциите от ниво "Нужни"

en: Hide "Functionality" level features
bg: Скрий функциите от ниво "Функционални"

en: Hide "Analytics" level features
bg: Скрий функциите от ниво "Аналитични"

en: Hide "Advertising" level features
bg: Скрий функциите от ниво "Рекламни"

en: Advanced cookie popup 'save & close' button label (leave empty for default)
bg: Етикет на бутона \"Запази и затвори\" на изскачащия прозорец за подробни групи бисквитки (остави празно за подразбиращия се)

en: Select default privacy group
bg: Избери група на поверителност по подразбиране

en: Reload page when user saves changes
bg: Презареди страницата след, като потребителят запази промените

en: Select privacy group after user accepts cookies in the popup
bg: Избери група на поверителност след, като потребителят приеме изскачащия прозорец за бисквитки

en: Select
bg: Избери

en: Classic
bg: Класически

en: Modern
bg: Модерен

en: Icon Only
bg: Икона само

en: Top Left
bg: Горе вляво

en: Top center
bg: Горе в центъра

en: Top Right
bg: Горе вдясно

en: Center Left
bg: Център вляво

en: Center Right
bg: Център вдясно

en: Bottom Left
bg: Доул вляво

en: Bottom Center
bg: Долу в центъра

en: Bottom Right
bg: Долу вдясно

en: Round
bg: Кръгло

en: Default
bg: По подразбиране

en: Neutral
bg: Неутрално

en: Modern Blue
bg: Модерен син

en: Compact Dark Blue
bg: Компактен тъмно син

en: Compact Light Blue
bg: Компактен светло син

en: Compact Green
bg: Компактен зелен

en: Accept
bg: Приеми

en: Change Settings
bg: Промени настройките

en: Cookies detected: %s, Cookies saved: %s
bg: Засечени бисквитки: %s, запазени бисквитки: %s

en: There was a problem with connecting to the cookie scanner. Skipped this url.
bg: При свързването към скенера за бисквитки възникна проблем. Пропусна този URL адрес.

en: Load
bg: Зареди

en: Wrong email!
bg: Грешен имейл!

en: Recaptcha error!
bg: Recaptcha грешка!

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Data Access request
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Нова молба за достъп до данни

en: There is a new data access request from email %s. See details at %s
bg: Има нова молба за достъп до данни от имейл %s. Виж тук %s

en: Your request was sent!
bg: Заявката ти е изпратена!

en: Data was sent to email: %s
bg: Данните са изпратени на имейл: %s

en: The following emails were removed from the list: %s
bg: Следните имейли бяха премахнати от списъка: %s

en: Not sent
bg: Не е изпратено

en: Data Access
bg: Достъп до данни

en: Data access settings
bg: Настройки за достъпа до данни

en: Automatically send data to all users on their request
bg: Автоматично изпращай данни на всички потребители, които потвърдят заявките си

en: Remove empty fields in Data Access Request List
bg: Премахване на празни полета в списъка с искания за достъп до данни

en: Email to send new request notifications to
bg: Имейл, на който да изпращам известията за нови заявки

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data request results from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Резултати от молбата за данни от %s

en: Please find data attached
bg: Може да намериш приложени данните

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Right To Be Forgotten request from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Нова молба за право на забравяне от %s

en: There is a new Right To Be Forgotten request from email %s. See details at %s
bg: Има нова молба за забравяне от имейл %s. Виж тук %s

en: Right To Be Forgotten
bg: Право на Забравяне

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm request to be forgotten from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Нова молба за право на забравяне от %s

en: Your request was already confirmed.
bg: Заявката ти бе потвърдена вече.

en: Your request was successfully confirmed.
bg: Заявката ти е успешно потвърдена.

en: Your request was not confirmed. Please check the link or contact admin.
bg: Заявката ти не е потвърдена. Виж линка или говори с админа.

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Emails were sent to the following users: %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Имейли бяха изпратени до следните потребители: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] The following emails were removed from list: %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Следните имейли бяха премахнати от списък: %s

en: Non existing service id: %s
bg: Несъществуващ ИД на услуга: %s

en: There was an error forgetting %s service: %s
bg: Възникна грешка при забравянето на %s услуга: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Services data were removed
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Данните за услугата бяха премахнати

en: Forms skin
bg: Вид на формулярите

en: Right to be forgotten settings
bg: Настройки на правото на Забравяне

en: Skin
bg: Скин

en: Automatically forget users who confirmed their mail
bg: Автоматично забравяй потребителите, които потвърдят имейла си

en: Automatically send email about data removal to users who confirmed their email
bg: Автоматично изпращай имейл относно премахването на данните на потребители, които са потвърдили имейл адреса си

en: Permit users of selected roles only to be forgotten automatically
bg: Разреши само потребители с избраните роли да бъдат автоматично забравяни

en: Admin email to send new request notifications to
bg: Административен имейл за изпращане на нови известия за молби

en: User notification email subject
bg: Заглавие на имейла за известяване на потребител

en: User notification email message
bg: Имейл при известяване на потребител

en: Set custom URL to the page containing Ultimate GDPR & CCPA shortcode as the email confirmation target page (or leave empty for autodetect)
bg: Задай URL по желание към страницата, която съдържа краткия код на Ultimate GDPR като страница за потвърждаване на имейла (или остави празно за автоматично)

en: Rounded form
bg: Закръглено от

en: Tabbed form
bg: Формуляр с раздели

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Your data has been forgotten
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Вашите данни са забравени

en: Plugins
bg: Разширения

en: Privacy Policy
bg: Политика за Поверителност

en: Instructions
bg: Инструкции

en: Require administrators to accept Privacy Policy (redirect)
bg: Изисквай администраторите да приемат политиката за Поверителност (пренасочване)

en: Require logged in users to accept Privacy Policy (redirect)
bg: Изисквай влезналите потребители да приемат политиката за Поверителност (пренасочване)

en: Require not logged in users/guests to accept Privacy Policy (redirect)
bg: Изисквай гостите да приемат политиката за Поверителност (пренасочване)

en: WordPress Privacy Policy page
bg: WordPress политика за Поверителност

en: Page with existing Privacy Policy
bg: Страница със съществуваща политика за Поверителност

en: Privacy Policy Custom URL
bg: URL по желание към политиката за Поверителност

en: Page to redirect to after Privacy Policy accepted
bg: Старница, където да пренасочвам след пиремане на политиката за Поверителност

en: Shortcode Button Styling
bg: Стил на бутона за кратък код

en: Privacy Policy version, eg. 1.0 (if you change it, user has to give consent again)
bg: Версия на политиката за Поверителност, напр. 1.0 (ако я промениш, потребителите пак трябва да дават съгласие)

en: Redirect to Privacy Policy first (if Terms and Conditions also redirect)
bg: Пренасочи към политиката за Поверителност първо (ако Условията също пренасочват)

en: Convert the following text to Privacy Policy link in all services templates, eg. 'Privacy Policy'
bg: Превърни следния текст в линк към политиката за Поверителност във всички шаблони за услуги, например 'Поверителност'

en: Click here to create
bg: Натисни тук, за да създадеш

en: 1. Place %s shortcode on your existing Privacy Policy page to add an accept button.%s2. Select Privacy Policy page below, so users can be redirected there to give their consent.
bg: 1. Постави кратък код %s на твоята съществуваща страница за Поверителност, за да добавиш бутон за Приемане. %s2. Избери страница за Поверителност по-долу така, че потребителите да бъдат насочени натам, за да дадат съгласието си.

en: WordPress Privacy page
bg: WordPress Поверителност

en: Last visited page
bg: Последно посетена страница

en: Don't redirect
bg: Недей пренасочва

en: Theme Default
bg: Подразбиращ се за изгледа

en: Cookie box buttons
bg: Бутони на кутийката за бисквтки

en: Pseudonymization
bg: Псевдонимизация

en: Encryption is not possible. Please check your openssl library.
bg: Криптирането не е възмжно. Моля те, провери openssl библиотеката си.

en: Warning
bg: Преудпреждение

en: Automatically encrypt new data
bg: Автоматично криптирай новите данни

en: Automatically decrypt all data on the fly (if you have anything encrypted, this is recommended)
bg: Автоматично декриптирай всички данни в движение (ако имаш нещо криптирано, това е препоръчително)

en: Select data to encrypt
bg: Избери данни за криптиране

en: This feature is experimental and may lead to irreversible data lost! After encryption, it may be impossible for anyone to decrypt your data.
bg: Тази функция е експериментална и може да доведе до необратими загуби на данни. Може никой повече да не може да ги декриптира.

en: Pseudonymization feature allows you to encrypt some of the data stored in the database. That way, if anyone got access to your database, the user's data would be pseudonymized. Database contents are permanently encrypted and can be decrypted on the fly when accessed by users. You can also permanently decrypt all your contents.
bg: Функцията за псевдонимизация ти позволява да криптираш част от данните в базата. Така, ако някой получи достъп до нея, данните на потребителите ще бъдат псевдонимизирани. Съдържанието на базата става криптирано за постоянно и може да бъде разчетено в процеса на достъпване от потребителите. Също така може да декриптираш всичко за постоянно.

en: How to use:
bg: Как да използваш:

en: 1. Make a backup
bg: 1. Направи архивно копие

en: 2. Select which data to encrypt
bg: 2. Избери кои данни да бъдат криптирани

en: 3. (Optionally) Select 'automatically encrypt new data' for continuous encryption of all incoming data
bg: 3. (Незадължителон) Избери 'автовамитчон криптирай новите данни' за постоянно криптиране на новите данни

en: 4. Click 'Save changes'
bg: 4. Натисни 'Запази промените'

en: 5. (Optionally) Click 'Encrypt selected' to encrypt all current data which has not been yet encrypted
bg: 5. (Незадължително) Натисни 'Криптирай избраните', за да криптираш всички настоящи данни, които не са криптирани

en: Data encrypted successfully
bg: Данните криптирани успешно

en: Decryption is not possible. Please check your openssl library.
bg: Декриптирането не е възможно. Моля, провери openssl библиотеката си.

en: Data decrypted successfully
bg: Данните декриптирани успешно

en: [Ultimate GDPR & CCPA] New Data Rectification request from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Нова молба за поправка в данните от %s

en: There is a new Data Rectification request from email %s. See details at %s
bg: Има нова молба за Поправка на Данни от имейл %s. Виж тук %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm your data rectification request from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Моля, потвърди молбата си за поправка на данните от %s

en: Data Rectification
bg: Поправка на данни

en: Data Rectification settings
bg: Настройки за поправка на данни

en: Email to send admin notifications to
bg: Имейл, на който да изпращам административните известия

en: User mail title
bg: Дата на потребителския имейл

en: User mail content
bg: Съдържание на потребителския имейл

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Data rectification notice from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Известие за поправка на данни от %s

en: Your data has been rectified
bg: Данните ти бяха поправени

en: Services
bg: Услуги

en: Parent Services
bg: Родителски услуги

en: All Services
bg: Всички услуги

en: View Service
bg: Виж услуга

en: Add New Service
bg: Добави нова услуга

en: Add New
bg: Добави нова

en: Edit Service
bg: Редактирай услуга

en: Update Service
bg: Обнови услуга

en: Search Services
bg: Търси в услугите

en: Not Found
bg: Не бе намерено

en: Not found in Trash
bg: Не бе намерено в Кошче

en: services
bg: услуги

en: Services options
bg: Опции на услугите

en: Recaptcha key (for myaccount shortcode submissions)
bg: Recaptcha ключ (за заявки от краткия код myaccount)

en: Recaptcha secret key (for myaccount shortcode submissions)
bg: Recaptcha тайна (за заявки от краткия код myaccount)

en: When logging consents of users who did not accept Privacy Policy, log their IP
bg: Когато записвам съгласията на потребителите, които не примат Поверителността, да записвам и тяхното IP

[ctx: Post Type General Name]
en: Services
bg: Услуги

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Services
bg: Услуги

en: Terms And Conditions
bg: Условия

en: Terms and Conditions
bg: Условия

en: Require administrators to accept Terms and Conditions (redirect)
bg: Изисквай администраторите да приемат Условията (пренасочване)

en: Require logged in users to accept Terms and Conditions (redirect)
bg: Изисквай влезналите потребители да приемат Условията (пренасочване)

en: Require guest users to accept Terms and Conditions (redirect)
bg: Изисквай потребителите да приемат Условията (пренасочване)

en: The page with existing Terms and Conditions
bg: Страница със съществуващи Условия

en: The page to redirect to after Terms accepted
bg: Страницата, където да пренасочвам след приемане на Условията

en: Terms and Condition Custom URL
bg: URL по желание към Условия

en: Terms version, eg. 1.0 (if you change it, user has to give consent again)
bg: Версия на Условия, напр. 1.0 (ако я промениш, потребителите пак трябва да дават съгласие)

en: Convert the following text to Terms and Conditions link in all services templates, eg. 'Terms and Conditions'
bg: Превърни следния текст в линк към Условията във всички шаблони на услуги, например "Условия"

en: 1. Place %s shortcode on your existing Terms and Conditions page to add an accept button.%s2. Select Terms and Conditions page below, so users can be redirected there to give their consent.
bg: 1. Постави кратък код %s на съществуващата си страница с Условия, за да добавиш бутон за приемане.%s2. Избери страница с условия по-долу, за да може потребителите да бъдат насочени натам, за да дадат съгласието си.

en: There is a new Unsubscribe request from email %s. See details at %s
bg: Има нова молба за отписване от имейл %s. Виж тук %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Please confirm request to be unsubscribed from %s newsletters
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Моля, потвърди молбата си за отписване от %s бюлетини

en: There was an error unsubscribing %s from %s service: %s
bg: Възникна грешка при отписването на %s от услуга: %s

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Unsubscription finished!
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Отписването приключи!

en: Unsubscribe
bg: Отписване

en: Unsubscribe settings
bg: Настройки за отписване

en: Hide Unsubscribe Tab
bg: Скрий раздел Отписване

en: Automatically unsubscribe users who confirmed their mail
bg: Автоматично отписвай потреителите, които са потвърдили имейла си

en: Automatically send email about unsubscription to users who confirmed their email
bg: Автоматично изпращай имейл да отписване на потребителите, които са потвърдили своя имейл

en: [Ultimate GDPR & CCPA] Unsubscribe notice from %s
bg: [Ultimate GDPR & CCPA] Молба за отписване от %s

en: You have been unsubscribed
bg: Отписан си

en: To confirm, please follow this link: %s
bg: За да потвърдиш, следвай този линк: %s

en: Essential
bg: Нужни

en: [%s] Block Addthis cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
bg: [%s] Блокирай Addthis бисквитките, когато потребителят не иска Функционални бисквитки

en: Inject consent checkbox to all forms
bg: Инжектирай кутийки за съгласие във всички формуляри

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms
bg: [%s] Инжектирай кутийки за съгласие във всички формуляри

en: ARForms gathers data entered by users in forms
bg: ARForms събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: <strong>ERROR</strong>: Please consent to storage of your data
bg: <strong>ГРЕШКА</strong>: Моля, съгласи се данните ти да бъдат съхранявани

en: [%s] Name
bg: [%s] Име

en: [%s] Description
bg: [%s] Описание

en: [%s] Enter the existing user's email whom the posts will be reassigned to (or leave empty to delete them when forgetting)
bg: [%s] Въведи имейла на съществуващ потребител, на който постовете ще бъдат преназначени (или остави празно за изтриване при забравяне)

en: bbPress gathers users activity in forums
bg: bbPress събира активността на потребителите във форумите

en: Could not delete user data for user: %s
bg: Не мога да изтрия данните на потребител: %s

en: Could not reassign user data for user: %s
bg: Не можах да прехвърля данните за потребител: %s

en: BuddyPress gathers users activity in profile pages and groups
bg: BuddyPress събира активността на потребителите в профилните страници и групи

en: Caldera Forms gathers data entered by users in forms
bg: Caldera Forms събират данните, въведени от потребителите в тях

en: Contact Form CFDB7 gathers data entered by users in Contact Form 7
bg: Contact Form CFDB7 събира данните, въведени от потребителите в Contact Form 7

en: [Contact Form 7] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
bg: [Contact Form 7] Инжектирай кутийка за съгласие като първото поле, вместо последното

en: Contact Form 7 gathers data entered by users in forms
bg: Contact Form 7 събира данните въведени от потребителите във формулярите

en: There were problems forgetting data for user: %s
bg: Имаше проблем при забравянето на данните за потребител: %s

en: [%s] Display consent checkbox for logged in user
bg: [%s] Флажок за показване на съгласие за регистрирания потребител

en: Waitlist for WooCommerce - Back In Stock Notifier gathers data entered by users in forms
bg: Waitlist for WooCommerce - Back In Stock Notifier събира данни, въведени от потребителите във формуляри

en: eForm gathers data entered by users in forms
bg: eForm събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: %s is required.
bg: %s е нужно.

en: Consent
bg: Съгласие

en: Events Manager gathers data entered by users in booking order forms
bg: Диспечерът на събитията събира данни, въведени от потребителите във формите за поръчка на резервации

en: Flamingo gathers data entered by users in CF7 forms
bg: Flamingo събира данните, въведени от потребителите в CF7 формуляри

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms (Basic)
bg: [%s] Флажок за съгласие за инжектиране за всички форми (Основни)

en: [%s] Inject consent checkbox to all forms (Premium)
bg: [%s] Поставете отметка в квадратчето за съгласие за всички форми (Premium)

en: Formidable Forms gathers data entered by users in forms
bg: Formidable Forms събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: [Formidable Forms] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
bg: [Formidable Forms] Инжектирай кутийка за съгласие като първото поле, вместо последното

en: This field is required
bg: Това поле е нужно

en: Enable Google Analytics anonymized IP tracking (<a href='%s' target='_blank'>read more</a>)
bg: Включи анонимно следене на IP чрез Google Analytics (<a href='%s' target='_blank'>виж още</a>)

en: Please note that even when enabled, Ultimate GDPR & CCPA will still block Google Analytics without user consent. If you would like to track anonymously users without accepting cookies, please <a href='%s' target='_blank'>read more here</a>.
bg: Моля те, вземи предвид, че дори когато е включено, Ultimate GDPR & CCPA ще блокира Google Analytics при липса на съгласие от потребителя. Ако искаш да следиш анонимно потребителите, без те да приемат бисквитки, <a href='%s' target='_blank'>виж още тук</a>.

en: Google Analytics Tracking ID (disable tracking for this ID when cookies consent not given), eg. UA-118586768-1
bg: Google Analytics Tracking ID (изключи следенето за тоав ID при липса на съгласие), напр. UA-118586768-1

en: [Gravity Forms] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
bg: [Gravity Forms] Инжектирай кутийка за съгласие като първото поле, вместо последното

en: Yes
bg: Да

en: Gravity forms gathers data entered by users in forms
bg: Gravity Forms събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: Hotjar works most accurately if the Hotjar Tracking Code is in the Head tag (<head>) of every page you want to track on your site. This ensures that Hotjar will start tracking visitors as soon as possible.
bg: Hotjar работи най-точно, ако Hotjar проследяващия код е в етикета Head (<head>) на всяка страница, която искате да следите на сайта си. Това гарантира, че Hotjar ще започне да проследява посетителите възможно най-скоро.

en: [Mailchimp] Inject consent checkbox to order fields
bg: [Mailchimp] Инжектирай кутийка за съгласие в подредените полета

en: [Mailchimp] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
bg: [Mailchimp] Инжектирай кутийка за съгласие като първото поле, вместо последното

en: Consent is mandatory to proceed
bg: Съгласието е задължително, за да продължите

en: Mailchimp gathers data entered by users in forms
bg: Mailchimp събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: Mailer Lite gathers data entered by users in forms
bg: Mailer Lite събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: [Mailpoet] Description
bg: [Mailpoet] Описание

en: Mailpoet gathers data entered by users in forms
bg: Mailpoet събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: [%s] Inject consent checkbox to subscribe forms
bg: [%s] Инжектирай кутийки за съгласие във формулярите за абонамент

en: [%s] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
bg: [%s] Инжектирай кутийка за съгласие като първото поле, вместо последното

en: [%s] Inject consent checkbox to unsubscribe forms
bg: [%s] Инжектирай кутийки за съгласие във формулярите за отписване

en: Consent is missing
bg: Липсва съгласие

en: Mailster collects signed in user data
bg: Mailster събира данните на влезналите потребители

en: [Newsletter] Inject consent checkbox as the first field instead of the last
bg: [Newsletter] Инжектирай кутийка за съгласие като първото поле, вместо като последното

en: Newsletter gathers data entered by users in newsletter forms
bg: Newsletter събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: Ninja Forms gathers data entered by users in forms
bg: Ninja Forms събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: Quform gathers data entered by users in forms
bg: Quform събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: Consent is required
bg: Съгласието е нужно

en: %s gathers data entered by users in forms
bg: %s събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: [WooCommerce] Description
bg: [WooCommerce] Описание

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to order fields
bg: [WooCommerce] Инжектирай кутийка за съгласие в другите полета

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to account forms
bg: [WooCommerce] IИнжектирай кутийка за съгласие във всички формуляри

en: [WooCommerce] Inject consent checkbox to checkout
bg: [WooCommerce] Инжектирай кутийка за съгласие при плащане

en: [WooCommerce] Additional checkout consent label
bg: [WooCommerce] Допълнителен етикет за съгласие за плащане

en: [WooCommerce] Inject Additional consent checkbox to checkout
bg: [WooCommerce] Поставете отметка в квадратчето Допълнително съгласие за проверка

en: [WooCommerce] Pseudonymize first and last name
bg: [WooCommerce] Псевдонимизирай име и фамилия

en: [WooCommerce] Pseudonymize address information
bg: [WooCommerce] Псевдонимизирай адресната информация

en: [WooCommerce] Pseudonymize billing email
bg: [WooCommerce] Псевдонимизирай имейла за плащане

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy
bg: Съгласявам се със съхранението на данните ми според политиката за Поверителност

en: WooCommerce gathers data entered by users in shop orders
bg: WooCommerce събира данни, въведени от потребителите при поръчки

en: [%s] Block Wordfence cookies when a user doesn't accept Functionality cookies
bg: [%s] Блокирай Wordfence бисквитките, когато потребителят не иска Функционални бисквитки

en: Please give consent to collect your data
bg: Моля те, дай съгласие за събиране на твоите данни

en: Anonymous
bg: Анонимни

en: Could not update comment data for comments: %s
bg: Не мога да обновя данните за коментарите: %s

en: [WP Comments] Description
bg: [WP Comments] Описание

en: [WP Comments] Inject consent checkbox to comments fields
bg: [WP Comments] Инжектирай кутийки за съгласие в полетата за коментар

en: WordPress Comments are data entered by users in comments
bg: Коментарите във WooCommerce са данни, въведени от потребителите

en: wpForo gathers users activity in forums
bg: wpForo записва действията на потребителите във форумите

en: Could not delete posts for user: %s
bg: Не мога да изтрия постовете на потребител: %s

en: [WP Job Manager] Description
bg: [WP Job Manager] Описание

en: WP Job Manager gathers data entered by users in forms
bg: WP Job Manager събира данните, въведени от потребителите във формулярите

en: Could not update post data for posts: %s
bg: Не мога да обновя данните за постовете за постове: %s

en: [WP Posts] Delete posts instead of reassigning to a different user?
bg: [WP Posts] Изтрий постовете, вместо да ги преписваш на друг потребител?

en: [WordPress Posts] Description
bg: [WordPress Posts] Описание

en: [WP Posts] Enter the user email whom the posts will be reassigned to (default is admin)
bg: [WP Posts] Въведи имейла на потребителя, на който постовете ще бъдат преписани (по подразбиране е админът)

en: WordPress posts author data
bg: WordPress постовете създават данни

en: [WP Simple Paypal Shopping Cart] Pseudonymize user order data
bg: [WP Simple Paypal Shopping Cart] Псевдонимизирай данните за поръчките на потребителите

en: WP Simple Paypal Shopping Cart gathers consumer orders data
bg: WP Simple Paypal Shopping Cart събира данни за поръчките на потребителите

en: [WP User Data] Description
bg: [WP User Data] Описание

en: [WP User Data] Pseudonymize first and last name
bg: [WP User Data] Псевдонимизирай името и фамилията

en: [WP User] Inject consent checkbox to User network signup form fields
bg: [WP User] Инжектирай кутийка за съгласие в полетата на формулярите от потребителската мрежа

en: [WP User] Inject consent checkbox to User register form fields
bg: [WP User] Инжектирай кутийка за съгласие в полетата на формите за потребителска регистрация

en: [WP User] Inject consent checkbox to lost password form fields
bg: [WP User] Инжектирай кутийки за съгласие в полетата на формулярите за изгубени пароли

en: WordPress user data stored as user meta data in database
bg: WordPress потребителски данни, съхранени като мета данни в базата

en: WooCommerce Wishlist gathers data entered by users in shop orders
bg: WooCommerce Wishlist събира данни, въведени от потребителите при поръчки

en: [Youtube] Remove youtube iframes until Necessary cookies accepted
bg: [Youtube] Премахни iframe-овете на YouTube докато не бъдат приети Нужните бисквитки

en: Youtube creates cookies
bg: Youtube създава бисквитки

en: Save
bg: Запази

en: There was an error in your request
bg: Имаше грешка в твоята заяква

en: First party
bg: Мои

en: Third party
bg: Трети страни

en: Cookie names
bg: Имена на бисквитката

en: Type of cookie
bg: Вид бисквитка

en: First or Third party
bg: Мои или от от трети страни

en: Can be blocked
bg: Подлежи на блокиране

en: Session or Persistent
bg: Сесия или постоянна

en: Expiry Time
bg: Време на изтичане

en: Purpose
bg: Цел

en: Session
bg: Сесия

en: Persistent
bg: Постоянна

en: Settings
bg: Настройки

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Emails were sent.
bg: Имейлите бяха изпратени.

en: You will send emails to the following emails:
bg: Ще изпратиш до следните имейли:

en: Send
bg: Изпрати

en: Press 'Save changes' before sending emails if you changed any options
bg: Натисни 'Запази настройките' преди да изпращаш имейли, ако си ги променил

en: Go to send emails screen
bg: Иди на екрана за изпратени имейли

en: Cookie popup
bg: Изскачащ прозорец за бисквитка

en: Advanced settings
bg: Подробни настройки

en: Press 'Save changes' before downloading logs if you changed any options
bg: Натисни 'Запази настройките' преди да изтеглиш логовете, ако си ги променил

en: Download consents log
bg: Изтегли лога със съгласията

en: Your website should be publicly accessible so that the Cookie Detector can work properly.
bg: Сайтът ти трябва да е публично достъпен, за да работи Декетора на Бисквитки.

en: Close
bg: Затвори

en: Cookies Scanner
bg: Скенер за бисквитки

en: Our busy bees are searching for cookies on:
bg: Нашите работни пчелички търсят бисквитки на:

en: posts and pages
bg: постове и страници

en:  of your WordPress site.
bg:  на твоя WordPress сайт.

en: It can take up to few minutes. Thanks for your patience!
bg: Може да отнеме до няколко минути. Благодаря ти за търпението!

en: One of our bees returned with:
bg: Една от нашите пчели се завърна с:

en: Other bees are still searching...
bg: Други пчели все още търсят...

en: All our busy bees are back with these results:
bg: Всички наши заети пчели се завръщат с тези резултати:

en: We are currently scanning:
bg: Сканираме в момента:

en: Failed scans:
bg: Неуспешни сканирания:

en: Show failed scans
bg: Показване на неуспешни сканирания

en: Retry failed scans
bg: Повторното прослушване не бе успешно

en: Are you sure you want to retry failed scans?
bg: Наистина ли искате да опитате повторно неуспешни сканирания?

en: Currently scanned URL:
bg: Настоящ сканиран URL:

en: Introduction
bg: Въведение

en: Compatibility
bg: Съвместимост

en: The GDPR was approved and adopted by the EU Parliament in April 2016.
bg: GDPR бе приет от европейския парламент през април 2016г.

en:  The regulation will take effect after a two-year transition period and, unlike a Directive it does not require any enabling legislation to be passed by government; meaning it will be in force May 2018.
bg:  Регулацията ще влезе в сила след двугодишен преходен период и за разлика от директивите, тя не изисква местните правителства да я одобрят поотделно, което означава, че ще влезне в сила през месец май 2018г.

en: The GDPR not only applies to organisations located within the EU but it will also apply to organisations located outside of the EU if they offer goods or services to, or monitor the behaviour of, EU data subjects. It applies to all companies processing and holding the personal data of data subjects residing in the European Union, regardless of the company's location.
bg: GDPR е задължителен не само за организации от ЕС, а и ще стане задължителен за такива извън ЕС, ако предлагат стоки или услуги на, или следят поведението на граждани на ЕС. Това се отнася за всички компании, които обработват данни и съхраняват лична информация на субекти, които живеят в ЕС, без значение от мястото на копманията.

en: This plugin will create a form where users can request access to or deletion of their personal data, stored on your website. It is also possible to:
bg: Това разширение ще създаде формуляр, където потребителите могат да заявят достъп или изтриване на запазените им данните. Също може:

en: Create a custom cookie notice and block all cookies until cookie consent is given.
bg: Съйздай персонализирано известие за бисквитки и блокирай всички до получаване на съгласие.

en: Set up redirects for your Terms and Conditions and Privacy Policy pages until consent is given.
bg: Задай пренасочвания за твоите страници с Условия и Поверителност, докато бъде дадено съгласие.

en: Browse user requests for data access/deletion and set custom email notifications.
bg: Разгледай молбите на потребителите за достъп до данни/изтриване и настрой персонализирани имейл известия.

en: Send custom email informing about data breach to all users which left their email at your site.
bg: Изпрати персонализиран имейл, който да информира за изтичането на данни до вс. потребители, оставили имейла си на сайта ти.

en: Automatically add consent boxes for various forms on your website.
bg: Автоматично добави кутийки за съгласие в различните формуляри на сайта.

en: Pseudonymize some of user data stored in database.
bg: Псевдонимизирай част от данните в базата.

en: Check currently activated plugins for GDPR compliance.
bg: Провери активираните в момента разширения за спазване на GDPR.

en: To start, browse through settings. Then, create a new page with shortcode:
bg: Започни със запознаване с настройките. После, създай страница с кратък код:

en: Available Shortcodes
bg: Налични кратки кодове

en: User Settings:
bg: Потребителски настройки:

en: Privacy Policy Button:
bg: Бутон към политиката за Поверителност:

en: Terms and Conditions Button:
bg: Бутон Условия:

en: Cookie Popup Link:
bg: Линк на изскачащия прозорец за бисквитки:

en: [ultimate_gdpr_cookie_popup]Link [/ultimate_gdpr_cookie_popup]
bg: [ultimate_gdpr_cookie_popup]Линк [/ultimate_gdpr_cookie_popup]

en: Display Cookies List:
bg: Покажи списъка бисквитки:

en: Protect Content:
bg: Защити съдържание:

en: content
bg: съдържание

en: Privacy Center:
bg: Център за поверителност:

en: System requirements:
bg: Системни изисквания:

en: PHP Version:
bg: PHP версия:

en: Memory limit:
bg: Лимит памет:

en: Disk space:
bg: Дисково място:

en: Export/import options
bg: Възможности за Експортиране / Импортиране

en: You can export current plugin settings to a file which can be used to import the settings on other websites
bg: Можеш да изведеш настройките си във файл, от където да ги използваш на други сайтове

en: Export plugin settings
bg: Експортирай настройките на разширението

en: Select file to import settings from. Your current settings will be overwritten.
bg: Избери файл, от който да импортираш настройки. Сегашните ти настройки ще бъдат презаписани.

en: Import plugin settings
bg: Импортирай настройките на разширението

en: Export services from Service Manager
bg: Експортирай услугите от Диспечер на услуги

en: Export services
bg: Експортирай услугите

en: Select file to add services from. Your current services will not be removed.
bg: Избери файл, от който да бъдат добавени услуги. Твоите настоящи услуги няма да бъдат премахнати.

en: Import services to Service Manager
bg: Импортирай услугите в диспечера на услуги

en: Any questions?
bg: Въпроси?

en: Please have a look at the
bg: Моля те, погледни към

en: Support forum
bg: Форум за поддръжка

en: or ask your questions via email
bg: или ни питай по имейл

en: Link to our
bg: Линк към нашата

en: Documentation
bg: Документация

en: Collected data for user: %s
bg: Събрани данни за потребител: %s

en: Go back
bg: Назад

en: No data collected for this service
bg: Няма събрани данни за това у-во

en: Data access requests list
bg: Списък заявки за достъп до данни

en: User ID
bg: Потр. ИД

en: Email
bg: Имейл

en: Date of request
bg: Дата на заявката

en: Date of data sent
bg: Дата на изпращане на данните

en: Select for action
bg: Избери за действието

en: See details
bg: Виж подробности

en: Not registered
bg: Не е регистрирано

en: Preview data
bg: Прегледай данните

en: Send data to selected emails
bg: Изпрати данните до избраните имейли

en: Remove selected requests from list
bg: Премахни избраните заявки от списъка

en: Remove all sent requests from list
bg: Премахни вс. изпратени заявки от списъка

en: Right To Be Forgotten request list
bg: Текст на заявката за право на Забравяне

en: Services to forget (user selected)
bg: Услуги за забравяне (избрани от потребителя)

en: Date of mail sent
bg: Дата на изпращане на имейла

en: Email user / remove request
bg: Изпрати имейл на потребителя / премахни заявката

en: Select all
bg: Избери вс

en: Forgotten at %s
bg: Забравен на %s

en: Forget and notify selected users
bg: Забрави и извести избраните потребители

en: Plugin
bg: Разширение

en: Collects user data
bg: Събира данни за потребителите

en: Compatible with Ultimate GDPR & CCPA
bg: Съвместим с  Ultimate GDPR & CCPA

en: No
bg: He

en: Probably
bg: Вероятно

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Partly
bg: Частично

en: Press 'Save changes' before pressing encryption buttons if you changed any options
bg: Натисни 'Запази настройките' преди да натиснеш бутоните за криптиране, ако си ги променил

en: Encrypt selected
bg: Криптирай избраните

en: Decrypt selected
bg: Декриптирай избраните

en: Current data:
bg: Настоящи данни:

en: Rectified data:
bg: Поправени данни:

en: Rectified data for user: %s
bg: Поправени данни за потребител: %s

en: Data rectification requests list
bg: Заявки за поправка на данни

en: See rectified data
bg: Виж поправените данни

en: Download all consents log
bg: Изтегли вс. логове за съгласие

en: Unsubscribe request list
bg: Списък със заявки за отписване

en: Services to unsubscribe from (user selected)
bg: Услуги за отписване (избрани от потребителя)

en: Unsubscribed at %s
bg: Отписан на %s

en: Unsubscribe and notify selected users
bg: Отпиши и извести избраните потребители

en: Privacy settings
bg: Настройки на Поверителността

en: Decide which cookies you want to allow.
bg: Реши кои бисквитки искаш да позволиш.

en: You can change these settings at any time. However, this can result in some functions no longer being available. For information on deleting the cookies, please consult your browser’s help function.
bg: Можеш да промениш настройките винаги. Това, обаче може да изключи някои функции. За информация как да изтриеш бисквитките, виж Помощта на браузъра си.

en: Learn more about the cookies we use.
bg: Научи повече за бисквитките, които използваме.

en: With the slider, you can enable or disable different types of cookies:
bg: Можеш да превключваш различни видове бисквитки с плъзгача:

en: This website wont't:
bg: Този сайт няма:

en: Hide details
bg: Скрий подробностите

en: Cookie Box Settings
bg: Настройки на кутийката за бисквитки

en: This field cannot be blank.
bg: Това поле не може да е празно.

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy (required)
bg: Съгласявам се със съхранението на данните ми според политиката за Поверителност (нужно)

en: I consent to my data being stored according to the Privacy Policy
bg: Съгласявам се данните ми да бъдат съхранявани според политиката за Поверителност

en: Follow this link to access Privacy Policy
bg: Следвай този линк за достъп до политиката за Поверителност

en: You must accept the Privacy Policy before submitting the form
bg: Трябва да приемеш Поверителността, преди да изпращаш формуляра

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy (required to submit)
bg: Съгласявам се със съхранението на данните ми според политиката за Поверителност (нужно е за изпращане)

en: I consent to the storage of my data according to the Privacy Policy
bg: Съгласявам се със съхранението на данните ми според политиката за Поверителност

en: This is a required field.
bg: Това е нужно поле.

en: This field is mandatory
bg: Това поле е задължително

en: Below, you can browse services which sign up users to newsletters. Check services which newsletters you wish to be unsubscribed from. The subscription will stop immediately.
bg: По-долу, можеш да разгледаш услугите, които абонират потребителите за имейл бюлетини. Маркирай услугите, от бюлетините на коите искаш да бъдеш отписан. Абонаментът ти ще бъде прекратен веднага.

en: Personal Data Access
bg: Достъп до лични данни

en: Forget me
bg: Забрави ме

en: Data rectification
bg: Поправка на данни

en: Name
bg: Име

en: Below, you can request for your personal data that's collected by this website sent to you in an email.
bg: По-долу можеш да заявиш личните ти данни, събрани от този сайт да ти бъдат изпратени по имейл.

en: Email:
bg: Имейл:

en: I consent to have my email collected in order to receive my requested data. See Privacy Policy page for more information.
bg: Съгласявам се имейлът ми да бъде сабран, за да получа на него данните, които съм поискал. Виж страницата за Поверителност за още информация.

en: Below, you can browse services which collects your personal data on this website. Check services you wish to be forgotten by. This will send a request to the website admin. You will be notified by email once this is done."
bg: По-долу можеш да разгледаш услугите, които събират твоите лични данни на този сайт. Маркирай услугите, които искаш да те забравят. Това ще изпрати заявка до администрацията на сайта. Ще бъдеш известен по имейл, когато това бъде извършено.

en: Below, you can browse services which collects your personal data on this website. Check services you wish to be forgotten by. This will send a request to the website admin. You will be notified by email once this is done.
bg: По-долу можеш да разгледаш услугите, които събират твоите лични данни на този сайт. Маркирай услугите, които искаш да те забравят. Това ще изпрати заявка до администрацията на сайта. Ще бъдеш известен по имейл, когато това бъде извършено.

en: I consent to have my email collected in order to process this request. See Privacy Policy page for more information.
bg: Съгласявам се имейлът ми да бъде събран, за да бъде обработена тази заявка. Виж страницата за Поверителност за още информация.

en: Below, you can send a request to have your data rectified by  the website admin. Enter what you would like to be rectified. You will be notified by email once this is done.
bg: По-долу, можеш да помолиш личните ти данни да бъдат коригирани от администрацията на сайта. Въведи това, което искаш да бъде поправено. Ще бъдеш уведомен по имейл, когато това бъде направено.

en: Current data
bg: Настоящи данни

en: Rectified data
bg: Поправени данни

en: You have already accepted Privacy Policy
bg: Вече си приел Поверителността

en: Decline
bg: Откажи

en: Data access
bg: Достъп до данни

en: Right to be forgotten
bg: Право на Забравяне

en: Cookie settings
bg: Настройки за бисквитки

en: Privacy policy
bg: Политика за Поверителност

en: Terms &amp; conditions pages
bg: Страници с Условия

en: Contact DPO
bg: Свържи се с ОЗД

en: You have already accepted Terms and Conditions
bg: Вече си приел Условията

en: January
bg: Yanuari

en: February
bg: Fevruari

en: March
bg: Mart

en: May
bg: Maĭ

en: June
bg: Yuni

en: July
bg: Yuli

en: August
bg: Avgust

en: September
bg: Septemvri

en: October
bg: Oktomvri

en: November
bg: Noemvri

en: December
bg: Dekemvri
